reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anetka ty mnie tak kiedyś zmyliłaś nie wiem czy pamiętasz:-D, aż sprawdzałam czy w dobry watek weszłam
agoosiaa ładnie ci było w tej sukience:-) ale ja osobiście wole troszke inne, ale do ciebie bradzo pasowała:-)
 
reklama
Umi Dziękuję :) na teledysku ślubnym widać jakie Marcin zrobił oczy więc mu się chyba podobało, a o to chodziło. Ale było minęło. Jak pewnie pokaże kiedyś może córce, to mnie wyśmieje, moda się zmienia. W ogóle to masz fajny awatar teraz, taki seksi:tak::-D
 
agoosia w zamierzeniu miał być bardziej mroczny niz seksi:-D, ale niech bedzie. Mnie sie podobała sukienka mojej babci miała taka do kolan prosta i skromna a wyglądała jak rasowa laska:-D
 
umi bo ładnemu we wszystkim ładnie i nie musi się upiększać :) czasem mniej znaczy więcej. Moja babcia miała taką lekko za kolana, trochę rozkloszowaną, też była ładna.
 
reklama
agoosiaa o widze ze wtedy moda na krótkie była:-p:-)
edit Lana ja tez lubię lubie też Bullet For My Valentine
agoosiaa wy guglaj sobie;-p within temptation
 
Ostatnia edycja:
Do góry