reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara a no zmieniłam musze co jakis czas bo mi sie nudzą:-p

L.a.N.a Kazała mi napisać, że biedna ma konto zablokowane:-p:-):-D i nie może sie do nas odzywać.:-p ( Była niegrzeczna i adinistracja ją ddo konta postawiła:-D) a tak na serióśa jakies problemy techniczne
 
reklama
ja oglądałam, z ciekawości i chciałam to widzieć, a że rzadko oglądam tv to do mnie całe to przesycenie nie dotarło, a sukienka bardzo mi się podobała,biorąc pod uwagę ich etykietę i warunki jakie musiała spełnić sukienka to śliczna była:tak:

ale dla mnie super była łysinka pana młodego :-D :-D :-D
 
Dziewczyny mi się ciągle wydaje, że jakiś nowe mamuśki na forum mamy :-p teraz patrzę kto to, a tu umi :-p


Z ciekawości spojrzałam na tą sukienkę Kate, ładna :tak::-)
 
Eliza Ja ostatnio za butlę zapłaciłam 59 zł. Byłam w szoku.
Anetka No prasuję, ale to tylko dlatego, że pralkę mam do d... i rzeczy wyciągam jak psu z gardła:wściekła/y: Jak tylko dostaniemy mieszkanie to kupuję pralkę.
lolkak Lepiej już chyba dać homogenizowany niż taki z "owocami" :)
Patisia Mnie to też jakoś nie kręci, ale nie mogłam chociaż na chwilę nie zerknąć na sukienkę. Mi sie nie podoba, ale jak wiadomo Kate musiała jakieś wymogi spełnić. Ja w mojej sukni ślubnej zakochałam się od pierwszego wejrzenia i byłam bardzo bardzo szczęśliwa, że udało mi się ją kupić. Była spełnieniem moich marzeń:-)
Patrycja Dasz radę :*
 
DSC00042.jpguyfgkkt.jpg

Oczywiście wiem, że nie każdemu musiała się podobać, ale ja aż miałam motylki w brzuchu jak ją zobaczyłam:-D
 
Ojej to juz po ślubie? Cóż w necie zbacze jak wygladała Kate ;-)

Kaamaa nie ona ma piekarnik na prad tak jak i ja ;-)
Agosia super kiecka ;-) :tak:


Obiad zjedlismy, i chwila odpoczynku, Miki na dworze spal prawie 3h :-D
Ale goraco, serio... :tak: a tu podobno idzie ochlodzenie... :dry: :no:
 
reklama
Eliza Dzięki :) W sumie jak obejrzałam w necie zdjęcia to jej twarz, uśmiech itd prezentowała się zjawiskowo :)
Justyna a co się stało, że nie mogłaś wejść?
 
Do góry