reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anetka no właśnie o to mi chodziło że nie ważne czy w piachu czy na 15 minut nałożone to i tak do prania:-p
Ciuchów ma full więc i tak pranie robię jej raz na tydzień.


Umi u mnie nie da się podłączyć "stacjonarnego" gazu, tylko butla.


Ja też mysłałam zeby nick zmienić nawet już wiem jaki tylko jakoś nie mogę się przybrać :-p
 
reklama
hej wszystkim!
Eliza ja tez nienawidze prasowania, cale szczescie nie dorobilam sie jeszcze zelazka :)

mi Melisa nie pomaga :( znow sie nie wyspalam i czuje sie beznadziejnie
 
Elizka ja na miesiac płace około 20 zł miesiecznie ale dla tego ze ja gotuje raz na 2-3 dni bo mi sie przy garach nie chce co dzien stać
kaamaa a na jaki zmienisz?
 
Mi butla starcza na ok. 2-3 miesiące.



Umi myślałam na "Lillyen"


A co do prasowania to ja prasuje tylko koszulę, albo jakiś ciuch który się gniecie, a tak po wyjęciu z pralki mocno strzącham, wieszam na sznurku na podwórku i nie trzeba prasować :tak:
 
Hej
noc koszmar, Kuba sie często budził a jak juz mogłam rano troche pospać to R mnie obudził i d*pa ze spania,....

Lana gdzie Twój Clark?? :-D:-D:-D:-)
Mój nick mi sie tam podoba i nie bede zmieniać...
Eliza podrzuc do mnie pranie ja Ci wyprasuje :):) lubie to robic :):)

No my niedługo na kontrol jedziemy do chirurga... Seba jest strasznie słaby Kuba robi co chwile kupe ....piekny dzień mi sie szykuje nie ma co

Ewii musze sobie kupic melisę, duuuuużooo melisy:-D
 
Kaama to ty nic nie gotujesz? :-D olaboga, mojej sasiadce butla starcza ledwo na miesiac a czasami na 3tyg :-D :-D


Na dworze pieknie! Dzieci smigaja w krótkim rekawku i spodenkach (Hania skukieneczce bez rajstop tylko skarpetki) a ja nie mam sily.... czuje sie jak idz po wino i nie wracaj.. :dry: leci ze mnie jak z prosiaka... :no:
 
reklama
Do góry