reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Lana co za zmiany:-) czasem trzeba... tez sie kiedys zastanawiałam nad liftingiem nicka, ale nic mi sie nie podoba:-D
Ewi ja tez sie wyspałam!!:-D ale nie dałam małemu ssyropu z elissy wiec nie wie czeu to zawdzięczam:-p
anetka wykorzystaj go niech sprząta chatę:-D
 
reklama
umi no jaaasne :-p położył się z Zuzią i sobie "gadają" :-p


Ja też chce zmienić Nick, bo mój mi się nie podoba :-p ale nie mam pomysłu :dry::dry:
 
AGA Ja kupuje taka w torebkach od herbapolu co normalnie się zaparza. Mareczek cały kubek potrafi wypić. Kiedyś działała na niego i teraz działa. Lepiej niż niejeden czopek.
 
Dobry :-)


Anetka ja też mam tak samo, rozbieram ją i wszystko siup to pojemnika na pranie.

Ale teraz jak siedzi cały dzień w piaskownicy sypie na siebie piachem to wszystko jest brudne bez wyjątku.


ELiza nie wkurza Cię to że nigdy nie wiesz kiedy akurat gaz się skończy? mnie to strasznie denerwuje a najczęściej to się zdarza w najmniej odpowiednim momencie.
 
kama no jak w piachu się bawi to wiadomo, że trzeba wyprać :-p moja np jedzie do teściów w dzinsach, tam ją przebierają i później wraca też w tych dzinsach, to nie ma mozliwości, żeby się pobrudziły, bo do nich to 5 minut drogi samochodem :-p a i tak to piore :-p

Lana ja też tak kiedyś mówiłam, że Zuza przechodzi bunt dwulatka, ale uwierz, że teraz jest ciągle tylko gorzej. Nie wiem jak ja z nią wytrzymuje czasami :dry::dry:
 
Agusia to Ty prasujesz jeszcze Kacperka ciuchy? :-p ja tylko prasuje jak gdzieś wychodzimy to wtedy wyprasuje bluzke i spodnie, ale żeby tak wszystkie od razu to nieeee :-p nie chciałoby mi się nawet :-p
 
Lana no własnie jedyne co i przychodzi do głowy to anka ale tyle na BB anek ze az mi sie znudziły te nicki a jednak umi wybrałam po przeczytaniu pewnej książki jakos tak mi zapadło w pamięci:-p ale zraziłam sie ostatnio jak wpisałam w gogle umi i wyskoczyła manga:/ nie cierpię mangi

kaamaa elizka a taka butla to taniej wychodzi niz normalnie podłączony gaz?
 
Jak ja nienawidze prasowania.... :-D

Kaama wkurza mnie to bo od 2tyg myslalam ze sie skonczy a on do dzis byl :dry: ehhhh ale co zrobic, teraz zeby od ojców gaz rprzeciagnac to sie nie oplaca, lepiej miec z butli ;]

Ja tez bym nicka zmienila bo wszedzie taki sam prawie mam, ale tez niewiem na jaki.... ;]

edit.umi to zalezy mi sie wydaje ze chyba taniej jest ale niewiele. teraz butla kosztuje chyba cos kolo 47zl. mi starcza na 1,5mies lub 2. zalezy. a jak gadałam z mama o tym ile placa za gaz co 2 mies to wychodzi podobna kwota... ;]
 
reklama
Ewi też bym przepoiła Majkę ta melisą :-D

Daff,Agoosia,callie dzięki. Spróbuję jej dać trochę jogurtu naturalnego,bo nie chce mi się zasuwać do sklepu po te dla niemowlaków ;-) Może nic jej nie będzie. Z resztą i tak dam jej to jutro,więc może jednak mnie najdzie na spacer po specjalne jogo;-) A co do zwykłych owocowych to fakt owoców w nich baardzo mało ;-) Z reszta ja nie lubię tych z dużymi kawałkami ;-);-D
 
Do góry