reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

L.a.N.a nick ładny, ale Daffi to nasza Daffi i kropa.! Hmm poza tym moderator i zmieniac nick? To chyba dobrze, że byłaś rozpoznawalna? Chyba, że Cię ktoś tu czytał bo i avatar inny..

My szalałyśmy na ogrodzie prawie całe popołudnie i sporą częśc wieczoru, na kolacje były pyszne nuggetsy w ostrym sosie i Misia teraz chyba śpi, bynajmniej jak ją odłożyłam 10min temy do łóżeczka tak teraz jest cicho sza:)


 
Ostatnia edycja:
reklama
lolkak ja zawsze składaka pożyczałam od dziadka :) bo jak miałam tylko jakiś lepszy rower, to mi starszy brat psuł:-)

Kacper ostatnio ma jakieś problemy z zasypianiem, normalnie o tej godz zawsze już spał, a dziś znów marudzi. Ziewa i ziewa, ale uparciuch się nie położy, uśpić też w żaden sposób się nie daje, więc siedzi w łóżeczku i marudzi aż zaśnie. Włączyłam mu rybkę minimini, może ona sobie z nim poradzi.
 
L.a.N.a. jasne, że można:) ale nie rzucasz się już tak w oczy jak dawna Daffi co aż mnie dziwi, że nie chcesz byc rzucana w oczy:) Jako srogi moderator:D
 
lolkak ja sobie przypominam że w tym czasie co Twoja córeczka dawałam kacprowi już jogurciki takie dla dzieci, a naturalny jogurt chyba lepszy. Możesz spróbować troszkę i zobaczyć czy nic się nie dzieje.
 
Vegas, trochę śmiesznie ta grzywka na zdjęciu wyszła, ale to pewnie tylko kwestia jej ułożenia, natomiast przód masz bardzo fajnie wystopniowany ;-)
LaNa, ja też myślałam, że jesteś jakąś nową mamą, która ni z gruchy ni z pietruchy wparowała na wątek :-D ;-) kobieta potrzebuje zmian - nawet takich ;-)
gratulacje dla ViKamci, Emma jest cudna!
Patrycja, jak Kubuś? i przychylam się do propozycji Vegas odnośnie kolorowych plomb dla Sebusia - może mu się spodobają ;-)
edit.
Lolkak, to zależy czy Maja nie ma problemów z brzuszkiem, jeśli się pojawiają to ja bym się jeszcze z jogurtem wstrzymała, chyba że taki specjalny z Nestle albo Bobovity, ale jeśli jej brzuszek toleruje wszystko to spróbuj z jogurtem naturalnym (tylko proszę - żadne owocowe, bo te "owoce" to zwykła marmolada, która nawet owoców nie widziała...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kacper dopiero usnął. Mam nadzieję, że wreszcie mu się to unormuje, bo tak czy siak wstaje o 6-7, długa tak chyba nie da rady,bo zawsze sobie lubił pospać ( po mamusi ) :) chyba, że ma zamiar zostać nocnym markiem:-D
W ogóle to miał dzisiaj dużo czułości i latał za mną z wywalonym jęzorkiem, żeby mnie całować i tak mi zassał raz wargę, że mi spuchła. Jak to bolało:szok::-D Mam nadzieję, że do jutra zejdzie, bo jak M to zobaczy, to na pewno uwierzy, że to Kacper:-D;-)
 
reklama
Witam wszystkich :D
Co do jedzenia, moja Myszka ma 3 miesiące, leci jej 4 miesiąc i już od jakiś 4 tygodni je po troszku słoiczków z owocami. Przeszły jej kolki, zaparcia i bez pomocy czopków robi kupkę :) Ale to zależy od dziecka. Ja, jak miałam 3 miesiące jadłam bigos i kopytka ];->
 
Do góry