reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej. Ja się przytrułam i od 13 na samej wodzie jestem. jakos zaczynam źle się czuć.
byliśmy przez 4 godzinki na dworze, ale nie zdzierżylam i perzyszłam do domu. a tu zaraz na kibelek.
Daffi Słodko Julka śpi.
Zupaogórkowa Słyszałaś o tym tyciu, ale każda kobieta jest inna. kto wie może nawet się schudnie. :-)
Daffi Kama A może wasi ojcowie to jeden i ten sam człowiek? musicie być jakoś spokrewnione skoro wasze dzieci sa tak odobne do siebie. :-D
Oj... mam nadzieje że szybko Ci przejdzie, tak jak dziewczyny pisały spróbuj smecte wziąć :tak:
nawet nie wiedzialam...:dry:
ale mnie brzuchol boli :/

A z czego Cie brzuch boli??
No Daffi zaszalałaś hehehe z czego ten nick?? To jakieś inicjały??:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D ale ja nic nie sugeruje :-D:-D:-p:-p
 
ech narazie tylko brzuch boli, zjadłam trochę jagód. akurat smecty nie mam w domu. al emoze już przechodzi. tylko zastanawiam sie co tkaiego ja jadłam jak na białkowej diecie jadę. jedynie co pieczone mięso z udka kurczaka bez skórki. dzieci i S jakoś się trzymają to moze nie to.

Daffi A czemu zmieniłas nick?
 
Wiecie co, niewiem ale jak teraz jeszcze Daffi zmienila nick to ja mam wrazenie ze pisze z inna osoba... :dry: ostatnio zmienila swoj sposób pisania jakos, innaczej pisze niz wczesniej... :confused:

zupka no dzidzius musi sie rozpychac powoli ;-)

Miki spi.... ;-)
 
Eliza nie wiem ciagle cos ci przeszkadza w mojej osobie.
pisalam juz raz jest sporo spraw nieroziwazanych i nie mam ochoty na forum.. wchodze czytam co akurat moje oczy ujrza i tyle. nie rozpieszczam sie nad forum ostatnio bo nie mam ochoty ani weny. do tego zaczelam robic do konca spis forumowych dzieciaczkow. mam do zrobienia 6 lat. wiec jestem wymeczona.

edit

chyba jetses troszke przewrazliwiona :tak:

Teraz nie ma gadania to na pewno Daffi ;-):-)


Ewi jagody też powinny pomóc, zdrówka...


Eliza ja też mam takie samo odczucie, no ale nic niech dziewczyna sobie poukłada wszystko w głowie i w życiu i wtedy na pewno wróci do Nas na nowo...


A dla mnie to forum czyli Wy to jak najlepsi przyjaciele, zawsze można się wyżalić a takie banalne hasło jak "będzie dobrze" od kilku osób na prawdę dodaje otuchy :-)
 
O kurcze L.a.N.a wchodzę i myślę co to za nowa mamuśka, a tu Daffi, no proszę ;-) Lana.. jak ta laska z Twojego FB? :-p:-p



Zuzia padła mi przy bajkach już o 19, mam nadzieję, że nie obudzi mi się wcześnie :sorry2:
W końcu fotelik mam przymocowany do mojego rowera, to jutro przejadę się z Zuzią, zobaczymy czy się jej spodoba :-)
 
L.a.N.a nie tylko ja mam takie odczucia, wiec nic nie jest z moja wrazliwoscia i jak mozesz pisac ze mi cos przeszkadza w Tobie :wściekła/y: jakby tak bylo to poprostu bym Cie olała czy cos a ja sie martwie... ale oki... :-(

Poukładaj sobie wsio i wróc do nas taka jak kiedys... ;-)

Zjadłam se kolacje, Hania sie jeszcze w koncu bawi... Chlopoki juz spia... kurcze Miki juz spi u nas w łózku... :szok: tragedia, niewiem jak go oduczyc.... :-(
 
reklama
LaNa hmm... tez fajne ale jednak Daffi to Daffi;-)
przede mna dzis ostatnia nocka wkurzaja mnie juz tam troche...brrr.....:wściekła/y:
Moj krzykacz cos chrypki dostal,tak sie kloci ostatnio Babel niedobry ze szok:-D
a LenA cudasna ta Twoja Julencja jak smisznie spiocha :)
 
Do góry