reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka:)

My pospaliśmy do 10:) Tylko że wstałam z okropnym bólem gardła;/ lece za chwile do apteki po Herbitussin na kaszel i gardło bo to akurat mi pomaga

Co do leków na przeziębienie to u nas sprawdzaja się inhalacje z samej soli w ciągu dnia a rano z mucosolvanu i potem oklepuje. z syropów nie działa na niego Pulneo tylko rano Pneumolan a w ciągu dnia zwykły prawoslazowy

Dziaiaj pierwszy raz będę robić orzechowca zobaczymy czy wyjdzie:p

happymum oby Dennisowi szybko przeszło
olcia no masakra;/ dobrze że byłaś opanowana i nic sobie nie zrobiłas z jego gadania, podziwiam Cię:)
paulina moja siostra tez tak miała od złota, skóra aż jej pękała w tym miejscu;/ przestała nosić potem za jakiś czas znów zaczęła i spokój, ale była chyba z tym u dermatologa bo ani naczyń nie mogła umyć ani nic
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Mimo to zalozylam ja na to "lepsza" dlon. Nie mam pojecia od czego to, obraczka apartowska jak wiekszosc bizuteri, niby podwojne zloto bo i biale i zolte ale zareczynowke tez mam i z tym i z tym zlotem. Jak nie przejdzie to bede musiala sie wybrac do dermatologa, pojde nibu z A. bo on w grudniu chyba idzie, wiec jak cos to zapytam, za wizyte dodatkowa przynajmniej placic nie bede ;p


U nas juz ciemno..
 
Hej dziewczyny u nas noc kiepska . Ale przynajmniej wyrobił am się wcześniej z sprzątaniem . Byliśmy na spacerze a później położyłam się z Pati spać spałam 2 godz i obudziłam się z gorączka i bólem gardła . Paulina moja bratowa tak miała i wyszło jej ze od mydła tak reaguje mieszanina złota z daną substancja mydła . I smarowala witamina A . Może być też od płynu i innych detergentów których używasz.
 
SANDRA dobre! Plyn fairy do garow... w pl mialam, pozniej tutaj yes, a od 2 tygodni znowu fairy... chyba ze zel dove... dzieki wielkie!!
 
czesc.

cierpie ;/ wczoraj nazarlam sie smazonej kielbasko z cebulką. a cebulki bardzo nie moge jest. a przynajmniej w takich ilosciach jak wczoraj. no i.. teraz mam. cierpie.

boze co za pogoda. mgla za oknem, pozniej na bank bedzie padac ;/ strasznie dolujący czas ;/
 
Happy :-*
1415525273236.jpg
;-)
 

Załączniki

  • 1415525273236.jpg
    1415525273236.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 28
Hej dziewczyny :) właśnie wstalam i zaraz biorę się za sprzątanie:/
Maciejka - dziękuję :)
U nas tez pogoda do dupy bo zimno i deszczowo:/
Patrzcie jaki bajer nauczyłam się robić
 

Załączniki

  • 1415525426540.jpg
    1415525426540.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Witam niedzielnie:)

sandra
dużo zdrówka:) Ja od wczoraj tez męczę się z bólem gardła;/ muszę uważać żeby małego nie zarazić;/
happymum Wszystkiego Najlepszego:) Spełnienia Marzeń i samych sukcesów:) A ten Twój bajer super!:) Fajna pamiątka może być:-):-)

U nas dzisiaj wieje i ziimno;/
 
Do góry