reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HAPPy zdrowka dla Dennisa.

Ja tez lubie snieg ;-) ale taki co siega do przynajmniej kolan i jak sie idzie to trzeszczy pod nogami ;-)

Co do spotkania to ja bede w pl w maju. A na swieta moze uda nam sie z 23may spotkac ;-) :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Heja. Pogoda ladna sie skonczyla. dziś od rana albo pada, albo takie ciezkie chmury wiszą. Nic sie nie chce ;/

Ja na rodzinne skladalam w sierpniu. I my sie lapiemy, ale mamy wyzsze kryterium dochodowe. Ale na zadną inną pomoc z mopsu nie mamy szans. za bogaci jestesmy.
aaa jedynie zwrot za ksiązki, ale to przez niepelnosprawnosc, a nie za niski dochod.


Happy ja na przeziebienie takie zwykle robie inhalacje z pulmicortu chlopcom, tzn Oskarowi, bo F tylko raz chyba byl przeziebiony. Jak zaczyna brzydko kaszlec to inhalacja z berodualu+ pulneo ( syrop bez recepty ). a jesli ma suchy duszący kaszel to syrop hamujący kaszel.
antybiotyk Oskar mial 2 razy. na zapelenie ucha i jak 6 tygodni i mial zapalenie gornych drog oddechowych.
dobry dla dzieci na przeziebienie tez jest syrop z lipy i malin. jesli katar ma to masc majerankowa lub np inhalolem skropic posciel zeby latwiej sie oddychalo.
 
Internetowa jest ale leki długo ida ci do odpowiednikow to pewnie są ale nie wien czy bez recepty. Musze popytać, na razie kupie nurofen i jakieś witaminy
 
reklama
Do góry