reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć laseczki:-)
Wieki mnie tu nie było, pamiętacie mnie jeszcze?

U nas wszystko ok. Damian chodzi do przedszkola. Jak na razie z wielką radością i uśmiechem na twarzy. Ja od początku września poszłam do pracy.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej.

Jak tam nasze ciezaroweczki? :-)

U nas wszystko oki. Juz piekna pogoda sie konczy i czas szybko.mega leci. Od weekendu do weekendu zyjemy ;)

Asik- gdzie pracujesz?

Ja jednej z naszych pan przedszkolanek nie lubie i Maja tez nie przepada za nia, bo jak ma ranna zmiane to Maja nie chce isc i placze tam.. Czepia sie jej ciagle, i ze Majka jest zywa.. Po to daje jej pod opieke Maje zeby sie nia zajmowaly kozy jedne.. Taka ciepla wcale nie jest w stosunku do dzieci bo jak mala prowadze to jeden chlopiec zawsze z jej grupy tez przychodzi i tez tak placze.. Dzis futryny sie tak trzymal ze masakra.. Ehhh
 
Ty w Koperniku sie zdecydowalas rodzic?
Tak . juz od wczoraj jestem pod opieka szpitala . jak tylko powiem ze jestem od tego lekarza to wszyscy staja sie bardzo ciepli , takze jestem zadowolona .


Ale ... mam byc pod ' scisla kontrola ' wczoraj juz chcieli mnie zostawic na oddziale . ale w ostatecznosci stwierdzili ze nie ma zagrozenia dla dziecka , trzeba tylko pilnowac i codzien musze jezdzic 45km na badania . mala wazy 2400 dosc mocno zwolnila z przybieraniem jest mlodsza z usg o 4 tyg .



Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Hej.


Ja jednej z naszych pan przedszkolanek nie lubie i Maja tez nie przepada za nia, bo jak ma ranna zmiane to Maja nie chce isc i placze tam.. Czepia sie jej ciagle, i ze Majka jest zywa.. Po to daje jej pod opieke Maje zeby sie nia zajmowaly kozy jedne.. Taka ciepla wcale nie jest w stosunku do dzieci bo jak mala prowadze to jeden chlopiec zawsze z jej grupy tez przychodzi i tez tak placze.. Dzis futryny sie tak trzymal ze masakra.. Ehhh

Coś Ty! nie daje Ci to do myślenia? no bo bez powodu dzieci jej nie lubią chyba .. po takim zachowaniu dzieci można wiele wywnioskować. Myślę, że warto to głębiej sprawdzić. Może porozmawiać z innymi rodzicami i dyrektorem, bo diabeł tkwi w szczegółach. Ja bym weszyła. A jak się czepia? w sensie, że Tobie zwraca uwagę na jej żywe zachowanie czy jak? no kurde to jest dziecko przecież, wiadomo, że na pełno energii. To chyba dobrze właśnie. Kto jak kto, ale pani po studiach powinna to wiedzieć najlepiej a nie uwagi zwracać. Masakra ... podsłuch zamontuj :p
 
Witajcie;-)
Bartek od pazdziernika ruszyl do przedszkola, nie jest zle troche placze ale ogolnie jest ok. Panie sa przesympatyczne, gdy tylko zobacza ze placze gdy przyjdziemy nosza go, zabawiaja itd. Nie to co w tamtym przedszkolu. Z pania dzis rozmawialam, badzo Bartka chwalila, mowil ze jest ulozony sporo umie, tylko jest strasznie ruchliwy, nie umie dluzej w jednym miejscu posiedziec, wszedzie go pelno ale jak to pani mowi rozne sa dzieci, jedne spokojne drugie ruchliwe. Jedynie jest problem z jedzeniem, doszlo do tego ze Bartek na stolowce nie je bo tak piszczal ze nie mogli go uspokoic, je w osobnym pokoiku niny tymczasowo poki sie nie zaklimatyzuje, dwie osoby go karmia bo od 8 do 14 tam nie je, na sile wciskaja mu przez caly dzien max 10 lyzek zupy:sorry: ale panie mowia ze i to ogarna tylko czasu trzeba. We wrzesniu wycielismy 3 migdal, wczoraj bylismy u alergologa, wyszlo uczulenie na jajka, kurczaka, soje, marchewke i do tego laktoza.

Magda, wg mnie cos musi byc na rzeczy, Bartek rok temu byl zapisany do innego przedszkola i tam prosil obcych ludzi zeby go do domu zabrali, kiedys poszlam nie bylo go w sali pytam gdzie jest a pani mowi ze w lazience od pol godz bawi sie woda, caly mokry byl gdy go zabralam, dobrze ze w przedszkolu byly ubrania na zmiane. U Bartka obecnie jest asystentem nauczyciela pan z dredami w dresach, dzieci szaleja za nim a jak fajnie to wyglada gdy siedzi z dziecmi na dywanie:laugh2:

Lenati, trzymam kciuki, najwazniejsze ze jestes pod opieka dobrych lekarzy:tak:
z
17 pazdziernika mam wesele siostry a nadal nie mam sukienki, 2 dni juz chodze bo mam czas do 14 i guzik nic nie wpada w oko:angry:
 
Hej ho :)
Lenati Ty juz rodzic bedzie? kurcze ale zleciało :) dobrze ze jestes pod opieką lekarzy, pomyslnego rozwiązania :D
Anula bo tak szczerze to w sklepach trzeba dobrze szukac zeby cos fajnego znalezc dla siebie ;) powodzenia w poszukiwaniach.


Dawno mnie nie bylo, ale u nas wszystko po staremu, dzieciaki troche chorują, a tak to ok, leci czas dopiero co byl poczatek roku szkolnego a tu juz pazdziernik :p
Pozdrawiam wszystkie!!:-p:tak::-D
 
Widziałam Mateuszka na fb! Cudowny prezent dla brata ;) gratulacje :D
Ja też mam urodziny razem ze swoim o 5 lat młodszym bratem, także w 5 urodziny miałam taki sam prezent :))
 
reklama
Hej dziewczyny tak jak juz wiecie urodziłam pięknego chłopca z waga 3300g i 53cm dokładnie w drugie urodziny Mariuszka ;) 10.10.2015 r
Dziś czuje się juz dobrze było CC maly zdrowy ;)
 

Załączniki

  • 1444554002576.jpg
    1444554002576.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 41
Do góry