reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja tez laseczki na dziś mówię dobranoc...

muszę łobuza do łóżeczka przełożyć,wykąpać sie i spać...póki jeszcze mogę :D

dobranoc
 
reklama
elvira22 mam nadzieję że wpadnie w jakiś normalny system rodzice śpiochy moze jemu też to jest pisane :D hehe

ixi właśnie z tym tc to z jednej strony cud a z drugiej fatalna i niepotrzebna pomyłka która mogła doprowadzić do tragedii ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE SYNUŚ DZIELNY I SILNY :D

co do em-x to sprawa dziwna była już jej pochodzeniem była jakaś niejasna
Daff ty powinnaś sie Holmes nazywać a dziewczyny które ci pomagają Watsonki hehe
 
A mi zaraz mąż zabierze wolnośc hehe. Żartuję ale jak już wspominałam mamy teraz jednego laptopa i po pracy zapewne będzie chciał ponetowac=P

Clio moja Łobuziara do 2 miecha budziła co 2h aż nauczyła się spac z nuplem i teraz np wstaje najczęściej w nocy 2 razy. Ale teraz tak ciemno o świcie a Mycha przed 7mą to już wyspana jest i okropnie mi się wstaje=p
 
witam pozna pora ;)
jestem zalamana bo brakuje mi czasu na wszystko ;/
wyprawka skonczona ,ale oczywiscie mam przeczucie ,ze maluszek wczesniej wyskoczy mamy wizyte u poloznej 15.10. i bedziemy rozmawiac o porodzie itd.
ale i tak ciagle mi sie wydaje,ze czegos mi brakuje albo ciuszkow albo butelek albo smoczkow normalnie oszaleje ;D
 
No mam mętlik w głowie po tej wczorajszej wizycie..

Clio żeby tylko Oliś chciał wyjść wcześniej.. i nie siedział za długo.. Bo wtedy to nie wiadomo czy wywoływać poród wg terminu USG czy tyyyyle czekać na termin wg OM. :(
 
Ixi Kurcze, co za pomyłka. Czyli Ty możesz już normalnie rodzić? i kiedy zakładali ci ten pierścień też mogłaś?
A co do tej położnej to brak słów. Tyle się wycierpiałaś przez mylną diagnozę.
CLio No jasne ze możesz wychodzić. Tylko przy takich chłodnych dniach to max godzina.
Misia Trzymam kciuki.
Elvira Ja mam na imię Elwira.
Kasia Witaj.

Kurcze. JA nie widziałam nic podejrzanego w Em_x. Ogólnie to wyszło niefajnie.
 
fikusek No nie wiem. JA na dworze spędzałam maks godzinę z Justynką. Niefajnie jest mieć nad głową nadwrażliwego męża i przewrażliwiona teściową. Bo z Mareczkiem to siedząłam długo na dworze ale to ciepło było.
 
reklama
dobry:-)

Generalnie mówią że z z takim maleństwem można w każdą pogodę wychodzić chyba że temperatura spada poniżej -3 to wtedy już nie bo poprostu układ oddechowy nie jest przystosowany do takich temperatur :sorry: a co do czasu i ilości to wydaje mi się że im więcej tym lepiej :-D

no i mgła i paskudnie za oknem :dry: ale się podnosi i mam nadzieje na słoneczko :) a noc nawet ok :) bywało lepiej :-D
 
Do góry