reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
no dlugie nozki ma:-) no i jak na pol roku to wysoka jest:-) i tez sliczna:-)
Maja nosi ubranka na 68, a niektóre nawet na 74. Ale mi się wydaje, że szwagierka przesadziła i te 68 nosi. Bo widzę - Maja ma ubranka po Martynce zawsze bo jej odkładamy i po Martynce jak dostaje na 74 to ma za duże:)
 
Ja oczywiście padnięta ale remont zakończony zostały tylko jakies drobiazgi do wykończenia i jutro w szafkach posprzątać i wsio.Teraz czeka nas ta okropna przeprowadzka.:-)

Antoś się dzis wyszalał z dzieciakami siostry mojego Z,łobuz mały latał za nimi jak szalony i co dziwne mama mu wtedy do szczęścia nie była potrzeba:-D

Vegas mam nadzieje że w przyszłym tygodniu będziemy juz tam mieszkać,co prawda nie spieszy się nam bo tu mamy zapłacone do końca miesiąca ale ja juz bym chciał w nowej chałupce być.
Martynka śliczniusia i prezenty fajowe.:tak:
Cherie to może to nie głupi pomysł z tyma naszym forum,więc nie czekaj na nic tylko kliknij kopiuj wklej w worda,nanieś jakieś drobne poprawki i drukuj kochana a prace będziesz miał z głowy i na 100% zaliczona.:-D

Trina
dopiero teraz zauważyłam że Ty też z Łodzi jesteś,więc jak masz ochote to może się spotkamy kiedyś na kawkę? Z jakiej dzielnicy jesteś?
Paula to temat boski będziesz miała ;-)
 
Ostatnia edycja:
Helloł


Justyś na prawdę sprawnie Wam poszło, super!;-)


Ja pitole śnieg pada :no: a płaty takie wielkie lecą że :szok:

Znowu kisimy się w domu, ile można?!


No nic idę coś zjeść i z nudów chyba zacznę chatę na weekend ogarniać...
 
witam sie i ja:-D

Alan dzis wstal po cichu ze nawet sie nie obudzlam,pozniej zaczal ciagnac mnie za noc ,otworzylam oczy i patrze a ten cala chałke rozkruszyl po dywanie:-D no doslownie armagdon:-D
Zaraz musze posprzatac:-D
 
Witam z rana.
Paula Tak apropos tej matury. to mozesz używać utworów które nie sa zawarte w programie nauczania? Ja jak poszłam do polonisty na przesłuchanie to kazał mi używac tylko tych książek którr zawarte sa w programie nauczania. swoją droga to mój ulubiony temat wybralaś.
Lenka Takie dni sa ostatnio ż eczłowiek śpiący chodzi. ja też chętnie kilka razy dziennie bym isę przespała.
Daffi Łobuziara z julki.
Vegas Fajne ubranka, ta kurteczka mi się podoba. amała w tych kitkach super wygląda. w ogóle coraz ładniejsza dzioewczynka sie z niej robi.
 
hej z rana.

Vegas super fotki:-) mała słodka a i prezenty super;-)
Cherie super temat masz i taki życiowy :-D ;-)

U mnie dzis nie pada, jak narazie...;]
Miki oglada Myszke Miki na Disney Playhause,uwielbia ją ;-)
a tutaj wstawiam moją panne;-)
 
reklama
Ewi nie koniecznie trzeba używać tylko lektur obowiązkowych, w lutym składa się pisma z tematami, i tam piszesz jaki temat wybrałeś i spis książek i materiałów jakich będziesz używał.

Mój kolega jak 3 lata temu zdawaliśmy maturę to miał temat o disco polo wątpię żeby jakaś lektura pasowała do tego tematu :-D


Paula sprawdzałam pogodę jutro ma być trochę lepiej, my i tak pojedziemy tylko oby nie padało :-)

U mnie już nie pada to pewnie zaraz u Ciebie zacznie.


Cherie for you :-p


SDC11288zł.jpg

Wymiary wózka po złożeniu: dł: 110cm , szer: 30 cm, gł: 30 cm.

SDC11289pe.jpg
Żeby złożyć wózek, podnosisz pedał nogą do góry, później naciszkasz nogą ten mały "piździurek" po prawej stronie ( strzałka) i składasz.

SDC11295bb.jpgSDC11294bb1.jpg
A to moja zołza ;-) jak widać ma jeszcze sporo miejsca po bokach.
pencil.png
 
Do góry