reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne ulewanie

Ankar9000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
16
Moja msc córka po jedzeniu mocno ulewa wygląda jak zwracanie karmię mm zmieniłam mleko bo myślałam ze od mleka ale znów to samo nie wiem co ma robić ?
 
reklama
Ankar Nie ma co się zastanawiać - jeśli ulewanie nie przechodzi, to powinnaś udać się do lekarza. Są na to odpowiednie leki, a jeśli one nie pomogą, to lekarz rodzinny pokieruje Cię dalej do specjalisty. Na pewno trzeba by było wykluczyć alergię/nietolerancję mleka oraz refluks, być może potrzebna będzie wizyta u gastrologa. Istnieje też prawdopodobieństwo, że układ pokarmowy córeczki jeszcze nie dojrzał i potrzebuje czasu i za jakiś czas wszystko samo minie. Ale nie warto tego lekceważyć. Nie zmieniaj mleka bez porozumienia z lekarzem - Humana na wzdęcia i zaparcia u dziecka ulewającego, to nie jest dobry pomysł.
 
Ankar Nie ma co się zastanawiać - jeśli ulewanie nie przechodzi, to powinnaś udać się do lekarza. Są na to odpowiednie leki, a jeśli one nie pomogą, to lekarz rodzinny pokieruje Cię dalej do specjalisty. Na pewno trzeba by było wykluczyć alergię/nietolerancję mleka oraz refluks, być może potrzebna będzie wizyta u gastrologa. Istnieje też prawdopodobieństwo, że układ pokarmowy córeczki jeszcze nie dojrzał i potrzebuje czasu i za jakiś czas wszystko samo minie. Ale nie warto tego lekceważyć. Nie zmieniaj mleka bez porozumienia z lekarzem - Humana na wzdęcia i zaparcia u dziecka ulewającego, to nie jest dobry pomysł.
Mleko kupiłam tę bo męczą ją wzdęcia ma problem z brzuszkiem
 
reklama
Do góry