reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
27 marca wreszcie sama chodzę
1 kwietnia pierwsza "śliwka" pod okiem :zawstydzona/y:(i to nie żart prima aprillisowy;-)) uderzenie o łóżko - efekt prób w "bieganiu":sorry:
3 kwietnia pierwszy spacer za rączkę (z dziadkiem) - dla dziadka to chyba było większe przeżycie niż dla Julki :-D
 
Kupiliśmy pierwsze buciki! Emilka już chodziła na spacerku za rączki - niestety neurolog powiedziała, żeby tak z nią nie chodzić, ale przy pchaczu pozwoliła.
Tak w ogóle, to uderzyło mnie dzisiaj to, jak dużo Emilka już rozumie. Wstawała pod stołem, więc mówię - uważaj, bo się uderzysz, a ona zatrzymała się i popatrzyła do góry na blat - moja mama mówiła mi, że Emilka tak reaguje na ostrzeżenie, ale dzisiaj pierwszy raz się sama przekonałam. Na huśtawce też wie co robić, jak się puści, a ja powiem - trzymaj się - zaraz znów się łapie huśtawki. Ostatnio też próbuje naśladować szczekanie psa.
 
pierwsza zabawa w piaskownicy (i jedzenie piasku tez oczywisćie) i przejażdżka na rowerku (nóżki wisza a mamusia pcha):-D
 
reklama
Dziewczyny my myliśmy zębole wcześniej jak Dusia tylko wodą, a od kilku dni dopiero pastą (bo dopiero znalazłam taką pow. 1roku). my myjemy elmexem od 1roku ale on zawiera aminofluorek. wysokość fluofr(0,05%)
A gdzie kupowałyście bez fluoru?
 
Do góry