reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Anius - ile cierpliwosci trzeba do tych naszych dzieci i mezow...

Dziewczynki kochane, u nas Julianek z tatusiem pojechali do Tybingi, ale pewnie dzis wieczorkiem juz wroca. Badania tomograficzne i cystoskopowe wypadly dosc pomyslnie, lekarze sa zadowoleni, choc dzis jeszcze maz bedzie z nimi rozmawial co dalej z treningiem pecherza. Tymczasem, tez z tego wzgledu, cewnik w pecherzu pozostaje choc jest zatkany koreczkiem i zaklajstrowany plasterkami i Julianek siusia normalnie. Teraz trzeba obserwowac to jego siusianie, by zrozumiec czy jest kontynencja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamaflavii - super wiadomosc - ogolnie wiadomosc twoja trysnie optymizmem i jestem pelna wiary, ze wszystko idzie ku dobremu.
Cewnik, pewnie musi zostac w razie W, ale bedzie dobrze i pewnie przy nastepnej wizycie kontrolnej zdejma... oby...

usciski dla dzielnego Julianka
 
Dziewczynki, Julianek juz w domku - jednak wyjeli w ostatniej chwili kompletnie ten cewnik! Takze teraz tylko ranka musi sie zrosnac, ale Julianek i tak biega jak gdyby nigdy nic. Nastepna kontrola w Tybindze za 3 miesiace. My jutro w komplecie jedziemy na swieta do dziadkow do W-wy! Juz sie nie mozemy doczekac.

Juz teraz skladam Wam wszystkim i Waszym rodzinkom najserdeczniejsze zyczenia spokojnych, rodzinnych i radosnych Swiat i zycze samych radosci z dzieciaczkow w nadchodzacym Nowym Roku! Calusy dla wszystkich cioteczek i kolezanek i kolegow od bardzo ostatnio calusinskiego Julianka! Pozdrawiamy Was! :-)

a tu krotka pioseneczka dla dzieciaczkow: http://www.youtube.com/watch?v=CXaOaz3a8Cg&feature=watch_response
 
Ostatnia edycja:
Mamaflavii to cudowne wieści!!
Uściski i ucałowania dla Julianka...Oby ranka sie szybko zrosła i to co prześliscie zostało gdzies daleko za wami...

Anius- to mogą być tiki, możesz dla swojego spokoju jak nie minie pójsc do neurologa, nie zaszkodzi. Lepije duchać na zimne. Ja od przejść z Domkiem, to zawsze wszystkim radzę, że jak cos niepokoi to pojsc nawet do dwóch czy trzech lekarzy niech wykluczają podejrzenia, wówczas można byc spokojnym.

Babeczki kochane

ŚWIĄT, KTÓRE POZWOLĄ SIĘ ZATRZYMAĆ, ZADUMAĆ, UŚMIECHNĄĆ...
POCZUĆ MIŁOŚĆ BOGA I BLISKICH...
CIESZYĆ SIĘ MAŁYMI RADOŚCIAMI I Z NADZIEJĄ PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ...
ŚWIĄT SPĘDZONYCH W GRONIE KOCHANYCH I KOCHAJĄCYCH
A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, ZDROWIA I ROZWOJU OSOBISTEGO

 
Mamaflavii, to naprawdę super... Taki prezent na swiata ;) (myśle o Julianku i cewniku). Dla was tez serdeczne życzenia z okazji swiat.
ps. Troche zazdroszczę podróży do wawy.... Ale w tym roku, wawa ;-) przyjechała do nas... Tez niezle.
 
nimfii ja Blani też podaje BEBIKO4..uwielbia mleko, co mnie cieszy:) no, ale mimo tego wkradła nam się anemia..Twój Maciuś pewnie coś jadł oprócz tego, a ona dosłownie NIC..za to po tym syropie je jak szalona..ciągle musi buzią ruszać..non stop coś woła:shocked2:



Jak czesto robicie badania krwi?
Maciek mial robione badania zaraz po bilansie dwulatka, wiec w zasadzie nie wiem jak teraz jest z tym zelazem. Miesa nie je w ogole wiec jedyne czym czasem sobie nadrobi to jajecznica, ktora zje raz na jakis czas. No i caly czas podawalam mu witaminy Juvit Multi, ale tam malo witamin jest.
Zastanawiam sie jaki preperat witaminowy mu teraz kupic zamiast Juvit, bo jest spory wybór w aptekach.
A i ja staralam sie mu dawac syrop pobudzajacy apetyt - to jadl wiecej ale dalej jedno i to samo. w zasadzie on je przyzwiote ilosci jedzenia (tyle co ja bym zjadla) ale problem nadal w tym ze je w kolko to samo - kanapki plus jakis nabial (ser zolty, danonki), banany, jablka, brzoskwinie i soki marchwiowe.



hooba
tak to jest z babciami ;) U nas tez tak jest ze jak Maciek spotyka sie z dziadkami to wykorzystuje ten fakt na maxa bo wie ze mu pozwola na takie rzeczy na ktore ja sie nie zgadzam.



mamaflavii super ze udalo sie zdjac ten cewnik. To chyba taki prezent od losu ze akurat na Świeta tak sie zlozylo. Zdrowka zycze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry