reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

jola, wiesz jakiego zamieszania narobilas??? ;) moj mąz napalił sie na ten Twoj wozek. NO i ja tez w sumie po Twojej opinii ( sama podejrzewaam też coś podobnego) pomyślalam,że lepiej kupić wózek lżejszy od mojego, węższy ale stabilny. Na tym filmiku z youtube w joggerze są całkiem duże dzieci, więc on chyba nie jest wąski. Poszukam jeszcze info o jego wadze. To mowisz, że ile on u Was kosztuje??? ;) MOże tak jedna przesyłka do Puław (yenefer co Ty na to bys powiedziała????)
 
reklama
jola, wiesz jakiego zamieszania narobilas??? ;) moj mąz napalił sie na ten Twoj wozek. NO i ja tez w sumie po Twojej opinii ( sama podejrzewaam też coś podobnego) pomyślalam,że lepiej kupić wózek lżejszy od mojego, węższy ale stabilny. Na tym filmiku z youtube w joggerze są całkiem duże dzieci, więc on chyba nie jest wąski. Poszukam jeszcze info o jego wadze. To mowisz, że ile on u Was kosztuje??? ;) MOże tak jedna przesyłka do Puław (yenefer co Ty na to bys powiedziała????)


:-D:-D:-D

Nooo to nie tylko ciuszki bede sprzedawac ale interes na wozkach tez moze sie rozkreci...;-);-)
Okolo 300f- z tym ze nie wiem czy jest w zestawie raincover??
 
Milena ja mam x landera <76 cm szer> do większości sklepów się mieszczę, autobusem nie podrozuję więc nie doradzę. W małych sklepach nie bywam ale do warzywniaka wchodzę i zostawiam wózek pod drzwiami i patrzę :)Nie wyobrażam sobie manewrowania długim wózkiem tak osobiście
 
Kochane możecie mi pomóc? W lipcu urodzę drugą pociechę i szukam wózka, w którym będę mogła wozi c dwójkę dzieci. Możecie coś polecić dobrego i za przestępną cenę? Szukałam na allegro ale mało tego mają :( albo szukać nie umiem :(
 
rika to zalezy czy chcesz taki jeden obok drugiego czy jeden za drugim? Dla małych dzieci ja polecam abc zooma. Mozna kupić jedną gondolkę wpinasz i szalejesz - tylko obawiam się że cena może cię trochę powalić. Zresztą bliźniacze wózki są w ogóle drogie.
Ostatnio w sklepie widziałam mamę z takim wózeczkiem
350-1793.jpg

Śmigała z nim aż miło - to jest Phil&teds - niestety nie wiem jaka cena.
Dla dwójeczki w dość dobrej cenie polecałabym jeszcze x-landera - dziewczyny tu mają i bardzo sobie chwalą.
X-LANDER-X-Twin.jpg
 
Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Jestem w 13 tygodniu. Bliźniaki dwujajowe :D
mam jednego synka 3,5 roku.
i powiem, że kwestia wózka.. ciut mnie przeraża. nic ciekawego nie mogę znaleźć. dlatego poproszę Was bardzo ładnie o sugestie mam doświadczonych. na co trzeba zwracać uwagę, no i jak coś marki też mile widziane.
 
Rika, gucioo - tak jak już napisala koleżanka kwestia wyboru wozka zależy od upodobań i potrzeb. Ja mam Tako jumper duo - polski producent. Wózek szeroki, ale dla mnie wchodzenie w drzwi nie bylo istotne. Wózek trzymalam w garażu ( zlożony stelaż) z góy znosiłam gondole z dziećmi, stelaż rozklada się bardzo latwo i jest dość lekki, razem z gondolami i dziećmi wozek już trochę wazy, ale łatwo się prowadzi, lekko skręca, można też zablokować przednie kola do jazdy na wprost. Trudniej sie go pcha pod górę , bo cieżar, chociaż ja jeste z tych małych, więc mam jeszcze inne warunki. Można zamontować jednocześnie i gondolę i spacerówkę, więc dwojka dzieci w róznym wieku jak najbardziej. I gondole i spacerowki montuje się albo przodem albo tyłem do rodzica, nie ma niestety możliwości przełożenia rączki ( ak jest we wszystkich wozkach ze skrętnymi kolami) Można tez na specjalnym adapterze zamontować fotelik samochodowy, ale tylko ten od wozka. no i ma fajne wzornictwo.
generalnie ten wozek polecam jak ktoś mieszka np w dmku i może go trzymać poza domem, nie musi dźwigac z któregoś piętra sam obu gondoli czy stelaża i ma na niego miejsce, bo jest wygodny, dla dzieci przede wszystkim. Sprawdza się tez terenie tylko nie gorzystym :) Spakowany do auta zajmuje sporo miejsca niestety, szczególnie już w wersji spacerowej, bo ta się tak łatwo nie sklada. A< i polecam go jak ktos ma urodzić dzieci wczesną jesienią - długo je powozi w dobrych warunkach. I jeszcze jedna zaleta - zarowno gondole jak i foteliki samochodowe można używać w innych funkcjach, np jako bujaczki, kołyski do usypiania dzieci, foteliki do karmienia na samym początku.

chyba wyczerpująco opisałam swoj (przyda się jak znalazl przy sprzedaży wózka), jakby byy jakies pytania to polecam się.
 
Ostatnia edycja:
Rika..to ja oczywiscie polece Baby jogger City Mini...wozeczek od urodzenia...
Co prawda nie ma gondolek ale rozklada sie prawie na plasko...
No i ma przystepna cene...
We wczesniejszych postach o nim pisalysmy z dziewczynami.:tak::tak:

Yenefer...u nas Phil&Teds to cena w granicach 500f bo trzeba dokupic te drugie siedzenie. Ogolnie jest to wozek dla jednego dziecka ktory mozna wlasnie zamienic na wozek dla dwojeczki...:tak:
Fajna sprawa u nas baardzo popularny wlasnie dla dzieci w roznym wieku.
 
Jola, to ja mam do Ciebie jeszcze pytania odnośnie joggera. Mam nadzieję,że już ostatnie bo tez coraz bardziej się sklaniam ku niemu ;;) Ogladalam ten filmik i zastanawia mnie jaksię sprawuje takie siedzenie wiszące na pasku. Bez dziecka wydaje mi się strasznei niestabilne po pouszczeniu, czy ono jest wytrzmale i czy nie trzęsie leżącym dzieckiem?
Drugie pytanie to jaką wagę dzieci dopuszcza wózek? Sorry , ale ja nie umiem po angielsku czytać tych miar;) MOje juz są ciężkie,, ciekawe jak dlugo bym mogła ich wozić, nie chcialabym już trzeciego wózka kupować.
i jeszcze o kolory - pokazywalaś, ale zapomnialam....


aaaaa, i pisałaś, że masz parasolkę do centrow handlowych - czy ten wozek jest za duzy do sklepu???
 
reklama
Onna..no to tak....siedzenie na pasku jak dla mnie super sprawa..
Po pierwsze bardzo wygodne i latwe w obsludze...Jak male byly malutkie to leciutko sie kolysaly ale ja uwazam ze to plus.
Teraz najczesciej jezdzimy w zlozonych siedzeniach do pozycji siedzacej, ale gdy jestesmy gdzies na dluzszym wypadzie to male w wozku spia i wiem ze jest im wygodnie. No i nie trzesie nimibo jest obciazenie.
A wytrzymale jest na pewnie skoro dopuszczalny ciezar na jedno siedzonko to ponad 20kg.

Aaa moje dziewczyny waza po 11.3kg

\Kolory to takie jak tu..
Pushchairs - Twin Pushchairs products available at great low prices from PreciousLittleOne

Jest jeszcze czarno czerwony na innej stronie.


A ja parasolki nie mam. Tzn mam Arie ktora ma takie same koleczka jak parasolka.
a nie jezdzimy w nim bo dziewczyny czym byly ciezsze tym trudniej mi bylo nim sterowac...gdy chcialm go podbic pod kraweznik mialam wrazenie ze caly stelaz sie wygina.
Dlatego wrocilam do mojego Joggera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry