reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie :)

Ja z kolei ma różne fazy, pojawiają sięi znikają różne "objawy". Na samym początku był powszechny "wkurw" na wszystko. Teraz z kolei jestem bardziej w płaczliwym nastroju i niemalże reklamy wzbudzają u mnie łzy w oczach. Co do dolegliwości to permanentny ból piersi. Początkowo mdłości i zgaga, potem zanikły na jakieś 2-3 tygodnie i od paru dni pojawiają się znowu. Do tego przejściowo, ale raczej w ramach wyjątku bóle kręgosłupa, czasami ból brzucha. Sama radość :)
 
reklama
To moja trzecia ciąża i na chwilę obecną znoszę ją bardzo dobrze. Cały dzień rozpiera mnie energia, wszędzie mnie pełno. Mój mąż cały czas każe mi wypoczywać, ale ja nie potrafię długo leżeć bezczynnie;p
 
Dziewczyny, a jak u Was z ruchami dziecka? Są bardzo regularne? My mamy dzisiaj 23 tydzień i 4. dzień ,a od wczoraj mała jest dużo bardziej aktywna niż zwykle. Jak tylko się położę to zaraz wierci się w zasadzie bez przerwy- stuka,puka,kopie. I zastanawiam się czy wszystko jest ok...
 
Rukmini, myślę, że zmieni się to bardzo szybko :-) ja z dnia na dzień widzę postępy teraz. Ostatnio czułam takie szybkie pukanie i zastanawiałam się czy to dziecko - no bo jak to możliwe że tak szybko puka do mnie. A przed chwilą przeczytałam (we własnej stopce haha ), że takie szybkie ruchy oznaczają czkawkę u dziecka! :-D
 
edirector - ja mam tak samo. Moja córa rusza się niemalże cały czas. A wieczorami to już zupełnie szaleje, kopie, przeciąga się, rusza rytmicznie. Od miesiąca jest już ułożona główką na dół i czuję jak czasami pociągnie mi z "bańki. Do tego falowanie brzucha przy czkawce :)
 
U mnie mały też dość intensywnie się rusza. Lekarka ostatnio jak mnie badała też stwierdziła, że dużo się rusza i powiedziała, że ta tendencja przeważnie utrzymuje się po porodzie więc dała mi do zrozumienia, że mi współczuje :-D
 
reklama
No u mnie z ruchami tez nie narzekam ;) córa kopie a czasami w nocy jak sie przebudzi to aż spać nie daje , ciekawe czy tak jest naprawdę Ze bobasowi zostaje ta energia ;)
 
Do góry