reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Jostyna gratuluję :-) Skoro tak ładnie Synek Cię posłuchał, to przed moim USG i ja do mojego Dzidziusia zagadam :-D
Pozdrawiam
 
reklama
O i mam łożysko na ścianie przedniej - co to znaczy, bo nie wiem dokładnie??

ze możesz miec CC ale nie jest powiedziane ze musisz... ja tez mialam przodujace w poprzedniej ciąży ale nie mialam CC chodz lekarz powiedzial ze mam być przygotowana na taka ewentualność.
A wszystko wynika z tego ze łozysko moze brzyblokowac kanał rodny.
 
Ewelina, Pola wiem jak jest w Polce prywatnie i państwowo.. ale uwierzcie mi tutaj jest o wiele wiele gorzej!!! na początku jak się poznałam z moim mężulkiem (nie byłam wtedy jeszcze w Grecji) to jak rozmawialiśmy na temat dzieci itp.. to on od razu mówił że Ty to pojedziesz do PL rodzić.. bo tutaj to szkoda gadać.. to mu mówiłam że w Polsce też masakra.. ale jak teraz mam porównanie tych dwóch krajów to uwierzcie mi w Polsce państwowo iść do lekarza to cud miód :)
Anisia cieszę się bardzo że wszystko ok :) i oczywiście zdaj sprawozdanie z usg :)
Pola brawo! oby tak do końca bez żadnej bakterii!!
Joustyna gratuluję potwierdzenia męskości.. no i tej pięknej wagi :D
 
Asteria dziękuję. Wolałabym rodzić sn, nie chciałabym cesarki..no ale ak będzie trzeba to i tak nic nie zrobie..ale wierze, że będzie dobrze
Ch-aga tak koniecznie porozmawiaj z maleństwem ;)
 
Alka, dzięki. My byliśmy totalnie zaskoczeni i oczarowani tym zdjęciem. Rodzina i przyjaciele nie wierzyli że to USG - myśleli, że naszkicowaliśmy - znając talent mojego Mężucha:) Teraz stoi w ramce na biurku.
 
magama- piekne zdjecie :)
dziewczyny czy tez teraz bedziecie co 2 tyg na wizyty chodzic?? ja sie z tego powodu ciesze mogloby tak byc od poczatku ciazy ;-)
 
reklama
bakaalia, malutkans - dzięki:)
malutkans - mi jeszcze nic o tym nie wiadomo, pewnie za tydzień się dowiem, ale wolałabym jednak co miesiąc - skoro wszystko jest ok to nie widzę potrzeby częstszych wizyt.
 
Do góry