reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg macica

w mojej miejscowości, a jestem z małej przyjmuje tylko jeden ginekolog jest tez słaby, wybrałam sie do innego miasta prywatnie, ale ta Pani naprawdę totalnie olała wszystko co mówiłam. Jak skonczyla usg miałam kilka pytań ale zadzwonił telefon powiedziała tylko ile płace i ze skonczyla.
Rozumiem to musisz poczekać kogoś innego. I jesteś młodą pierwsza wizyta to wiaodmo cytologia ;)
 
reklama
Beta , jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz, jeśli lekarz nie budzi w tobie zaufania to skontaktuj się z innym który wysłucha twoje problemy w końcu ty płacisz za tą wizytę i od tego ona jest aby rozwiać Twoje wątpliwości, a nie że ktoś będzie na telefonie siedział, co uważam za bardzo nie profesjonalne
 
Beta , jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz, jeśli lekarz nie budzi w tobie zaufania to skontaktuj się z innym który wysłucha twoje problemy w końcu ty płacisz za tą wizytę i od tego ona jest aby rozwiać Twoje wątpliwości, a nie że ktoś będzie na telefonie siedział, co uważam za bardzo nie profesjonalne
Mówiła , że miała pierwsza wizytę na NFZ a wiaodmo jak to na NFZ nie mają nie raz ochoty nas słychać 🤣🤣🤣
 
Nie miałam wizyty na NFZ tylko była to wizyta prywatna.
A to przepraszam coś pomyliłam. Tak jak pisałem wcześniej musisz zmienić lekarza. Czasem i na prywatnie trafi się gbur ja chodzę na prywatnie od 19 roku i moja Pani gin jest cudowna 🥰 i życzę abyś ty również znalazła takiego ginekolog;)
 
Można na znany lekarz poszukać, i popatrzeć na opinie ludzi , co i jak dużo jest ginekologów może ktoś trafi się kompetentny i wbudzi twoje zaufanie . Powodzenia 😊
 
reklama
Można na znany lekarz poszukać, i popatrzeć na opinie ludzi , co i jak dużo jest ginekologów może ktoś trafi się kompetentny i wbudzi twoje zaufanie . Powodzenia 😊
no ta Pani miała 3.4 więcej lekarzy w okolicy nie mam, a Pani z ocena 4.7 niestety w sierpniu termin najbliższy a zależało mi żeby jak najszybciej pójść
 
Do góry