reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
dziewczyny!!:) gratuluję udanych wizyt!!:):)

ja nie mogę się doczekać spotkania z moim pączusiem!:D w poniedziałek idziemy i dowiem się ile wreszcie waży moje dziecię, bo ostatnie pomiary były w 24 tygodniu!!
 
Cześć dziewczyny !
Wróciłam od lekarza. Ze względu na częstość twardnienia brzucha i lekkie skurcze, za tydzień mam znowu się stawić. Maluch pcha się na świat pomału, ale jak to lekarz powiedział, kości i mięśnie moje jeszcze go potrzymają.
Wytłumaczył mi jak mam liczyć te twardnienia i kiedy są powodu do niepokoju ( jak nasilają się z godziny na godzinę i jak już są co 2-3 minuty). Mam leżeć, zero zakupów, wychodzenia.
Więc cieszę się, że nie jadę do szpitala jeszcze:-) Wszystko pozamykane, zero rozwarcia i to najważniejsze już mnie te skurczybyki tak nie martwią ;)
Kazał mi odstawić acard, bo on spowalnia poród, jedynie co, to no-spa ale tylko w przypadku naprawdę bólu brzucha.
Więc uff.
Dzisiaj nad ranem położyłam się do wyrka jeszcze na godzinę i bez ubrania, normalnie siarą zalałam poduszkę całą;]
 
Justyś no to życzę byś jesazcze trochę wytrwała w dwupaku - uważaj na siebie....

A powiedz dlaczego brałaś acard??

Acard powstrzymuje skurcze i twardnienie brzucha. 75 mg aspiryny w nim tak działa. Jak miesiąc temu narzekałam na twardnienie to mi dał ginek. A teraz już mam nie brać, bo powstrzymam poród.
 
ja wrocilam od pana doktora i:
z niunia wszystko wsio ok.
dostalam skierowanie do szpitalana 22 grudnia na jakas konslultacje chyba w sprawie cesarki
i dostalam przerazenia zeby mnie nie polozyli na same swieta.
i nici z wymarzonego 18 grudnia;/
no trudno przezyje
nie dowiedzialam sie ile mala wazy ehhh;/;/
 
reklama
Do góry