reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Jutro kolejne ktg znowu przy tempie obsługi na IP trzy godziny wyjęte z życiorysu, ale czego nie robimy dla naszych maluchów.:-) Dziś strasznie napięty mam brzuch wzięłam no-spę trochę pomogło, pojawiają się skurcze przepowiadające. :confused:Coraz trudniej jest usiedzieć bo mała naciska albo na pęcherz albo na jelita i moje hemoroidy. :angry:
 
reklama
Adak też mam nacisk na pęcherz albo na jelita i na szyjkę - to jest najgorsze, na szczęście nie mam hemoroidów w tej ciąży

a przepowiadające masz często? u mnie też się pojawiają, ale nieregularnie, więc nie zwracam na nie uwagi

ja robiłam ktg w Multimedzie na Waryńskiego - cena 35 zł, bez czekania
 
To już chyba moje 6 ktg na IP tak więc się przyzwyczajam.:sorry2: Biorę całą wałówkę wodę i kanapki. Po za tym w szpitalu czasem na nie luknie moja ginka to mnie uspokaja. :-) Zmykam spać dobranoc wszystkim.
 
Moja dzisiejsza wizyta: cisnienie 120/90:szok::no: +moja opuchlizna= niewielka granica do zatrucia ciazowego (k****) Bialka w moczu nie mam ale dostalam instrukcje co robic jakbym miala np jakies mroczki przed oczami czy ucisk w klatce piersiowej no i oczywiscie zwracac mam uwage czy dziecko sie rusza:confused: Ale nie chciala mnie nastraszyc, bo jeszcze nic sie nie dzieje zlego- tetno dziecka w normie.
No i jeszcze glowka nie jest w kanale rodnym- czyli mamy czas do porodu.
Teraz troszke spanikowalam wiec poczytam sobie w necie o zatruciu ciazowym ( a moze lepiej nie czytac???)
 
Anielka lepiej nie czytać. Jeszcze bardziej ci ciśnienie skoczy. W necie jest wszystko, ale wiele nie potrzebnych rzeczy piszą. Zaraz autosugestia ci się włączy i będziesz doszukiwać się objawów u siebie.
Ja po tym jak wiele razy szukałam o ciśnieniu za wysokim czy coś, jak się naczytałam, że w zasadzie już nie żyć powinnam, to od tamtej pory nie szukam nic w necie, bo potem się człowiek denerwuje;)
Nie martw się będzie dobrze, jak coś to wiesz co robić i nic złego nie będzie;-)
 
Anielkaa- to ciśnienie jeszcze nie takie wysokie - nie panikuj :-) Masz w domu ciśnieniomierz? Ja w I ciązy miałam trochę problemów ze skokami ciśnienia ale samo wszystko się wyrównało, bez żadnych leków i nic mi ani małemu nie było. Także spokojnie, bo nerwy tylko Ci podniosą to ciśnienie. Ja miałam 150/100 najwyżej, ale lekarze jeszcze nie panikowali przy takim. Najlepiej jakbyś sobie mierzyła sama w domu kontrolnie. Może to był tylko taki wyskok. No i leż sobie i odpoczywaj, a net wyłącz bo tylko sięzestresujesz gorzej.
 
reklama
Anielka- spokojnie, ja miałam delikatne zatr5ucie ciążowe w pierwszej ciązy- odstaw sól i leż- u mnie tylko po tym po dobie zleciało 2 kg na wadze- tak mi opuchlizna zeszła. Jak masz sok z aronii to możesz łyknąc do herbatki. Ale przede wszystkim leż i się rekasuj;-)Już niedługo
 
Do góry