reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

wpadłam chociaż przywitać się poświatecznie...za malo czasu na wszystko...piekna pogoda i w zasadzie na kompie bywam tylko w pracy, a w niej też kociol więc nawet nie ma mowy o BB i innych przyjemnościach, mam nadzieję, że w długi weekend odrobię zaległości
 
reklama
ja mam nadzieje w weekend nadrobić zaległości w pisaniu, w czytaniu jestem na bieżąco z grubsza bo codziennie na maila mam....npo chyba że w Wejherowie neta nie będzie (tfu tfu) bo jutro jedziemy
 
ja mialam dosc intensywny weekend...w piatek strzelisismy wycieczke poza Man- piekne miejsce - jeziora gory! wieczorem mielismy gosci do 2 nad ranem:))))- imprezka. sobota leniwie - basen, sauna, jacuzzi z dziecmi:) dzisiaj rano zakupy -kupilismy troszke ciuszkow dla dzieci i od 13 do 19.30 grillowalismy u znajomych w ogrodzie 4 pary + kazdy po 2 dzieci:)))))))) bylo super! jutro czeka mnie sprzatanie i 2 dzieci all day! bo Klaudia jesczze jutro ma dzien wolny.
 
Wróciliśmy. i chwilowo zostajemy. Jak zrobi się cieplej to znowu uciekniemy. nie mamy podopiecznej przez najbliższe dwa i pół tygodnia. jeździmy gdzie się da. Aby była pogoda.
 
To ja się odmeldowuję. Wrócimy za dwa lub trzy tygodnie.
Ruszamy jutro po basenie chłopców. Jeszcze tylko zapakowac tabor cygański do samochodu (wózek, dwa rowerki, łózeczko turystyczne i graty pięciu osób) i wioooo...!!! :-)
buziaki!
 
Mamootku pieknej pogody Wam tylko zycze bo to ze bedzie Wam tam fanie to wszyscy wiemy i zazdroscimy ;)))

Ja wczoraj caly dzien w lozku-doslownie... mialam okropne bole glowy...wypilam w piatek winka troche...zaciagnelam piwkiem i byly efekty ktore trzymaja mnie do DZIS!!!! moze nie tak strasznie jak wczoraj ale cmi...
 
reklama
Do góry