reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski progesteron początek ciąży

Czy ja powiedziałam, ze miałam dobre przyrosty? Chyba przeciwnie.. katarzyna Gudyka i Arkadiusz Kijewski. Polecam warszawa i okolice

Napisałaś, że lekarz jest słaby skoro nie informuje pacjentki jak rozpoznać zagrożenie CP
No mój nie informował, ale chętnie sprawdzę Twoich przy kolejnej ciąży
 
reklama
Napisałaś, że lekarz jest słaby skoro nie informuje pacjentki jak rozpoznać zagrożenie CP
No mój nie informował, ale chętnie sprawdzę Twoich przy kolejnej ciąży
Napisalam, ze mialam złą bete i mi lekarz przedstawil wszystkie opcje . Dlatego mialam wizyty co kilka dni gora tydzien aby zobqczyc jak to wygląda. Kijewski robi dobrze usg. A Gudyka kieruje porodówka w Bielanskim ale nie robi usg.
 
Napisalam, ze miala złą bete i mi lekarz przedstawil wszystkie opcje . Dlatego mialam wizyty co kilka dni gora tydzien aby zobqczyc jak to wygląda. Kijewski robi dobrze usg. A Gudyka kieruje porodówka w Bielanskim ale nie robi usg.

Nie będzie już na dniach porodówki w Bielańskim
 
reklama
Czy tylko ja nienawidzę Bielańskiego? 😂

Ja urodziłam tam pierwsze dziecko i największemu wrogowi nie życzę ;)
Jak szukałam uwaga na forach opinii o najlepszych szpitalach do poronienia tj. gdzie nie ma rzeźni, gdzie jest psycholog i szacunek dla kobiety to podobno Bielański daje tabletki poronne i do domu, a jak się będzie coś dziać w domu to dopiero do nich wracać. Pewnie by mnie zabili taką metodą :/

No ale porodówkę tam zamykają. Tak samo Orłowski. Nie ma potrzeby na tyle porodówek w Warszawie
 
Do góry