reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski wskaźnik krzepnięcia krwi

reklama
Nie, wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby bo z zachodzeniem problemu nie mam. 2-3 cykle i zawsze jest. Z utrzymaniem mam tylko problem 🤷 Jestem w ogóle na samym początku drogi, chcę z tymi wynikami pójść do lekarza żeby mi powiedział co dalej
Poczytaj o chromatynie plemnikowej. Może dojść do zapłodnienia, ale będą wady prowadzące do poronienia. Nie ma znaczenia, że mąż ma już starsze dzieci - nasienie może się pogorszyć z wiekiem, pod wpływem stylu życia itp. Ale to jeden z wielu możliwych powodow niepowodzeń.
 
Nie, wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby bo z zachodzeniem problemu nie mam. 2-3 cykle i zawsze jest. Z utrzymaniem mam tylko problem 🤷 Jestem w ogóle na samym początku drogi, chcę z tymi wynikami pójść do lekarza żeby mi powiedział co dalej


To sprawdź jeszcze trombofilie jak to wygląda. Być może potrzebujesz metylowanego kwasu foliowego, większej dawki acardu lub neoparin. Bo ja tez nie mialam problemu z zajściem a utrzymaniem, trombofilia była przyczyną, leki i to dawki większe.
 
Tutaj też nic 🤷🤷
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-04-23-50-09-25_e5d3893ac03954c6bb675ef2555b879b.jpg
    Screenshot_2024-01-04-23-50-09-25_e5d3893ac03954c6bb675ef2555b879b.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 33
Do góry