reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

Pewnie ze minie tylko ile dzieciaczki sie nacierpia i my z nimi...

Ja daje biogaie juz od jakis 2 tyg i wydaje mi sie ze widze poprawe, mniej sie prezy w ciagu dnia. I sab simplex tez daje bo jak zapominalam chyba 1,5 dnia i nocy dac to wydaje mi sie ze bylo gorzej.
Musze powiedziec ciotce zeby mi jeszcze doslala.
 
reklama
A ja wlasnie przestalam dawac biogaie z tydz temu. Ale chyba zaczne znowu bo maly sporo ulewa takim juz nadtawionym mlekiem i robi kupe raz dziennnie. Moze cos pomoże.
Co dziwne nie zdarzało to mu sie ulewac po mm kiedy sie jeszcze dokarmialismy a po moim zawsze.
Blerka dokladnie wszystko to minie tylko ile trzeba sie przy tym nacierpiec.
Lunera my ostatnio tez rodzinnie max o 22 w łóżkach bo inaczej rano na rzesach a tez musze wstawac o 6.30 starszych wyszykowac i poodwozic do szkół.
 
My dajemy Biogaie codziennie po kapieli- a kapiemy sie zawsze o 7.45 a potem karmienie i spanie-
Maly zasypia sam w lozeczku z wlaczona pozytywni - zawsze ta sama melodia gra - cZasami zajmuje mu to nawet 1,5 godz ale zazwyczaj nie placze tylko macha lapkami i kopie nozkami a potem sie uspokaja i spi.
Nasza waga to 5010 , ubranka 62 . Wczoraj bylismy u kardiologa i maly mial ekg i usg i kardiolog stwierdzila Ze wszytsko ok i szmery wkrotce zanikna
 
Little u nas też ulewał moje mleko a mm nie. Położna mi wytłumaczyła, że mleko mamy jest rzadsze w konsystencji niż modyfikowane i zawsze ono najpierw się uleje a mm mocniej siedzi.
 
A propos ulweania, Tymuś od kilku dni sporo ulewa ale robi prawidłowe kupki no i w dwa tygodnie przybrał 500g więc chyba wszystko jest ok. Ostatnio położna mówiła, że to normalne u dziecka więc chyba nie ma się czym martwić. Z resztą Tymek ciągle by siedział na cycku gdyby mógł i jadłby bez końca, a ja też do końa nie wiem kiedy on jest już najedzony więc siedzi na cycu tak długo aż sam go puści :)

A z takich zabawnych sytuacji to wczoraj chwilę przed kąpaniem Tymka zdjęłam mu pampersa i nosiłam go z gołym dupskiem ale body mu zostawiłam żeby nie było mu zimno a on nagle zaczął sikać i mi fontannę na ścianę więc wzięłam szybko pampka i siuraka zasłaniam a on dalej na podłogę sika, skończył sikać i jeszcze kupę mi na podłogę zrobił Tymek płacze, Olka płacze że Tymek kupę na podłogę zrobił (jej na widok kupy nie dobrze się od razu robi) ja ze śmiechu się prawie kulam a mąż sobie z łazienki spokojnie wychodzi wychodzi i jeszcze pretensje, że dlaczego Tymka do wody jeszcze nie włożyłam :-D:-D:-D
Kocham moje dzieci! <3
 
Suwina buhhahahaha !

Lunera dobrze ze nie w twarz haha..
Moi alex kiedys tez w sciane strzelil!
A Emil kilka razy we mnie na szczescie w brzuch tzn ja go przewijalam na stojaco.. pamietam jak chlopcy sie smiali ze emis kupe na mame zrobil hahaha.. sikami tez nie raz dostalam.. dziewczunki tutaj lepiej bo sikaja po sobie haha.
 
reklama
Lunera kupa w ścianę hehe dobrze ze nie w ciebie.. :D

Suwina haha taaaaka sytuacja :D

Akuku no z tym sikaniem u chłopców to czasami fontanna w najmniej spodziewanym momencie :D
 
Do góry