reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

hehe no sugar rzeczywiscie chyba cos w tym jest:-D

qrcze mi tez dokucza bardzo kregoslup, ale mam wrazanie ze im wiecej sie poruszam tym mniej mi dokucza. Cwicze co drugi dzien-mam plytke z cwiczeniami do porodu i tam tez sa cwiczenia na kregoslup-pomaga mi to:tak:
 
reklama
mnie od kilku dni boli szczególnie wieczorem kręgosłup
w ogóle to kręgosłup zaczął mnie boleć czasami wieczorem po urodzeniu Samuela
wcześniej nigdy nie bolał
a bóle porodowe miałam krzyżowo-brzuszne
po porodzie przez kilka dni nie moglam sie wyprostowac
i teraz czasami jak mnie tak wieczorem boli
to się ciesze ze zzo mam załatwione:-p:-p:-p
 
mnie tez boli kregoslup:-(
ale jak wiecej sie ruszam to mniej boli:dry:
DZIEWCZYNY a jak u was z....waga??:-p u mnie w 29tygodniu juz 13kilo wiecej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ja przytylam juz ok.10 kg
a co do kregoslupa to polecam wam cwiczyc tzn ja mialam zawsze problemy z kregoslupem ale od momentu kiedy cwicze ( miesnie brzuch i plecow) jest ok
a w ciazy to wazne zeby miec mocny kregoslup bo musi on nosic dodatkowe kg

moze zapiszecie sie na gimnastyke dla ciezarnych , ja chodze i jest naprawde super
prawie godzine cwiczymy ( i mozna sie spocic) potem 30 min relaksu , medytacji
odkad chodze na te cwiczenia to wieczorne jak i poranne bole kregoslupa zniknely :-):-)
 
u nas niestety nie ma takich zajec,przynajmniej ja nie moglam znalezc wiec czasem cwicze sama ale ciezko sie zmobilizowac:sorry2:
od poniedzialku bedziemy chodzic do szkoly rodzenia z mezem, tam chyba tez beda jakies cwiczenia?
 
Witam Cie serdecznie czy mozesz mi podpowiedziec jak poruszac sie na tym forum??
Dzieki
Witaj Iskierka
Gdzies wyczytałam ze masz 4 tyg do rozwiązania wiec jestes październikową mamą wiec musisz wejsc na październik 2007 i tak sie przdstawić i pozniej tylko pisac.No chyba ze chcesz dołączyć do listopadowych jesli tak to zapraszam.
 
reklama
Do góry