reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Dziekuję Kathhe ale powiem ci ze bedzie co zrzucać oj będzie....
Poszło mi tak w tyłek i uda ze szokkk,ale sądze ze do gwiazki wróce do swoich rozmiarów hehe mam nadzieje ze sie nie pomylę.
 
reklama
Nie wiem czy się temat spodoba ale tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby wiedzieć, że nie ja jedna zmieniłam się w hipcia ;) Więc drogie Mamusie ile Wam przybyło? Mnie już jakieś 15 kilo a termin mam dopiero na 20 :szok:
 
A ja 16 kg i 100cm w pasie,a termin na 23.11:-):-D.Powiem wam,ze moze mi zostac 10kg po ciazy bo mi bedzie tak w sam raz jak bede miec 60kg,bo 50 to trochu malo:-):-).
 
nie no dziewczyny to ja wpadne zaraz w kompleks:zawstydzona/y: mi przybylo 17 kilo a termin na 16.11:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: co prawda jestem wysoka -174 i nie wyglada to JESZCZE tragicznie ale zaczynam miec kompleksy bo sporo tych kilogramow:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:zupelnie nie wiem skad to sie wzielo:-p
 
reklama
Mi przybylo 15kg, a termin na 4.11:-). Trzymalam caly czas reke na pulsie i staralam sie ograniczac, ale teraz na koncowce puscilam wodze i przybylo mi 3 kg w tym miesiacu:zawstydzona/y:. Bylam szczupla, wiec dopiero teraz zaczynam sie robic okraglutka:-). A co tam, schudne jak urodze:-D:-D.

 
Do góry