reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Dziewczyny muszę oddać kota mojej mamy.
Nie może się już nim zajmować z powodu choroby.
Kotka jest śliczna, domowa, czyta, zdrowa, wysterylizowana, 7 letnia. Oddamy z całym wyposażeniem. Nie nadaje się do szarpania, tarmoszenia przez dzieci.

Gdybyście znały kogoś, kto może kotkę przyjąć to dajcie znać.
 
reklama
Dziewczyny mam do oddania łóżeczko drewniane, z wyjmowanymi szczebelkami. Wiadomo łóżeczko używane. Szkoda mi go wyrzucić więc oddam i mam nadzieję, że komuś jeszcze ono posłuży. Odbiór we własnym zakresie.
Nr GG: 8693292
i telefon:514639648


 
Dziewczyny muszę oddać kota mojej mamy.
Nie może się już nim zajmować z powodu choroby.
Kotka jest śliczna, domowa, czyta, zdrowa, wysterylizowana, 7 letnia. Oddamy z całym wyposażeniem. Nie nadaje się do szarpania, tarmoszenia przez dzieci.

Gdybyście znały kogoś, kto może kotkę przyjąć to dajcie znać.

Proponuję kontakt ze Szczecińskim oddziałem TOZ, oni chętnie pomagają w takich sprawach. Zrobia ofertę i zajma sie adopcją. Nie dadzą byle komu. Sama mam 2 koty i 5 na podwórku, tez szukam dla nich domu, dla 2 już się znalazł właśnie przez TOZ.
 
Proponuję kontakt ze Szczecińskim oddziałem TOZ, oni chętnie pomagają w takich sprawach. Zrobia ofertę i zajma sie adopcją. Nie dadzą byle komu. Sama mam 2 koty i 5 na podwórku, tez szukam dla nich domu, dla 2 już się znalazł właśnie przez TOZ.

Już dałam im znać już oferta jest na ich stronie.
Ale odzewu żadnego nie ma...
 
reklama
Tanio odsprzedam śpiwory do spania o różnej grubości,bez rekawow .podgrzewacz chicco 1,5 roku gwarancji,sterylizator do mikrofali z firmy Mam,karuzele z pilotem fischer price"super kolory" mój maluszek od 1 tygodnia na nią patrzył to kolekcja las tropikalne,stan idealny.
Wózek 3 w 1 chicco -fotelik z baza i gondola z możliwością przewożenia w aucie.ceny do dogadania ,firmowe ciuszki dla chłopcZyka do rozmiaru 68.polecam
 
Do góry