reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Bobas i Maluszek mają jednego właściciela, w Bobasie jest drożej ponieważ to sklep a Maluszek to hurtownia, wiadomo lepiej jest w sklepie wszystko poukładane, na swoim miejscu ale też więcej ludzi bo nie każdy wie, że obok jest hurtownia, tam jest
 
Bobas i Maluszek mają jednego właściciela, w Bobasie jest drożej ponieważ to sklep a Maluszek to hurtownia, wiadomo lepiej jest w sklepie wszystko poukładane, na swoim miejscu ale też więcej ludzi bo nie każdy wie, że obok jest hurtownia, tam jest mniej ludzi, miła obsługa, duży wybór, ja tam robie zawsze zakupy i wiele moich znajomych, każdy sobie chwali.
 
ojj i tu sie nie zgodze...byłam ostatnio i tu i tu szukałam zabawki dla małego z fishera..i w bobasie było taniej...:confused2:takze z cenami trzeba uwazac...
 
Bobas i Maluszek mają jednego właściciela, w Bobasie jest drożej ponieważ to sklep a Maluszek to hurtownia, wiadomo lepiej jest w sklepie wszystko poukładane, na swoim miejscu ale też więcej ludzi bo nie każdy wie, że obok jest hurtownia, tam jest mniej ludzi, miła obsługa, duży wybór, ja tam robie zawsze zakupy i wiele moich znajomych, każdy sobie chwali.

Nie maja juz jednego własciciela. Sklepy owszem maja bracia. Marian ma Bobasa,a drugi brat ma sklep za Kościołem.
 
ojj i tu sie nie zgodze...byłam ostatnio i tu i tu szukałam zabawki dla małego z fishera..i w bobasie było taniej...:confused2:takze z cenami trzeba uwazac...

Też tak uważam. Jak kupowałam wózek dla mlodego to w BOBASIE było taniej i większy wybór . Ja wolę BOBASA mimo iz MALUSZKU byłam parę razy ale jakoś ten sklep nie przemawia za mną.
 
Witam wszystkie olsztyńskie mamusie :)
z racji tego że z własnego doswiadczenia wiem jak ciężko znaleźć dobrą nianię a może macie wśród znajomych kogoś kto szuka opiekunki dla swojej pociechy mogę polecić jedną panią, która opiekuje się moją córeczką ale w najbliższym czasie, jako że jestem w ciąży i zamierzam isć na zwolnienie a tym samym nie będzie już sensu placić niani skoro sama bede mogla poświęcić czas córci będę musiała jej podziękować za współpracę.
Powiem tylko tyle, że córeczka bardzo zżyła się z opiekunką a dla mnie najważniejsze było to, że spokojnie moglam iść do pracy nie martwiąc się co w tym czasie dzieje się z moim skarbem. Trafiałam na różne nianie i wiem że naprawdę różne kobiety nawet takie które nie maja żadnego podejścia do dzieci podejmują się opieki twierdząc że to łatwy pieniądz a później wychodzą z tego nieprzyjemne sytuacje:confused2:
Gdyby nie to że mam ograniczony budżet bylabym skłonna placić niani żeby poczekala kilka miesięcy i zajęła sie drugim maleństwem- niestety nie stać mnie na to a ona też nie może sobie pozwolić na to by czekać tyle miesięcy.
Jeśli bedziecie zainteresowane podam namiary na tą panią:tak:
 
Witam wszystkie mamusie!!!
Ja dołączę do Was w lipcu, bynajmniej tak mam wyznaczony termin porodu:) Nie jestem rodowitą Olsztynianką, jednakże od przeszło 3 lat mieszkam w Olsztynie-oczywiście studia mnie tu ściągnęły no i mój uroczy mężczyzna;)
Mam nadzieję, że będę mogła z Wami popisać od czasu do czasu...

Tak jak wspomniałam, w lipcu przyjdzie na świat moja córunia-Dominiczka, aktualnie przygotowuję się i całe otoczenia na jej przyjście:-)

Dobrze że Was znalazłam, bo mam duży problem... Nie wiem gdzie rodzić??!! Czy w miejskim czy w wojewódzkim??!! Nasłuchałam się już wielu opinii, ale od kobietek, które rodziły 2-3 lata temu, a może do tego czasu coś się zmieniło????:tak:

Może byłybyście w stanie mi choć w pewnym stopniu pomóc???

Lekarzem prowadzącym moją ciążę jest dr. Kern, no ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z jego opieki. Może jestem przewrażliwiona, ale dziewczyny, jestem w 28 tygodniu ciąży, mamy z moim miśkiem niezgodność krwi, a ja do tej pory miałam jedno badanie krwi, nie słyszałam ani razu bicia serduszka mojej niuni, no i w ogóle nie bada mnie ginekologicznie tylko waży i sprawdza tętno, a o takich rzeczach jak rozszczep warg, bądź kręgosłupa nie ma nawet mowy... Zupełnie jak by to nie było ważne. W sobotę idę do innego lekarza na kontrolę i zastanawiam się nad zupełną zmianą lek. prowadzącego, tylko czy jest teraz sens, czy nie jest za późno??!! Oj już sama nie wiem??!!
Jak możecie to poradźcie mi coś??!!:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry