reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Kamkaz fakt dziecko to prawdziwy pochłaniacz czasu ale najkochanszy na świecie :-) a ja trzymam kciuki za Ciebie i czekam kiedy się wybierzemy razem na spacer ;-)
 
reklama
Kamkaz fakt dziecko to prawdziwy pochłaniacz czasu ale najkochanszy na świecie :-) a ja trzymam kciuki za Ciebie i czekam kiedy się wybierzemy razem na spacer ;-)

Oj to jeszcze jeszcze.... Mój Piotruś ma dopiero troszkę ponad kilogram i przed nami jeszcze kilkanaście tyg w dwupacku. U mnie dopiero 27tc wg usg tak więc jeszcze musicie za nami poczekać:)
 
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa więc chciała się przywitać :) Mam na koncie 20 tc, jestem z Kalisza ale rodzić bedę w Ostrowie.
Z przyjemnościa do Was dołączam
 
Kamkaz fajnie, że u Ciebie dobrze :)

Ja jestem pochłonięta moimi chłopakami. Tydzień temu przechodziliśmy jelitówkę :(

Dziewczyny szukam miłego i delikatnego dentysty, który przyjmuje na NFZ dla mojego 3 letniego Synka. Podpowiedźcie coś proszę!
 
Dziewczyny Szczęśliwego Nowego 2016 Roku, pomyślności i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Nasze jedno marzenie jest już z nami Życzę, aby i Wam się ziściły.

piotrek.jpg Moje wielkie szczęście - Piotruś
 

Załączniki

  • piotrek.jpg
    piotrek.jpg
    893,5 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Kamkaz moje gratulacje :-) ale ten czas leci ...
Kamkaz kiedy co i jak? ???
Również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Urodziłam 23 grudnia przez cc. Mały dostał 10 pkt warzył 3410 i 54cm. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego prezentu na święta. Co prawda nie czuję że tyle co były święta. Bo prawie od 2 tyg przed świętami leżałam na patologii. Święta w szpitalu i wróciliśmy dopiero we wtorek
 
Do góry