reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a ja jestem :-) żeby nie było że tylko wpadam i wypadam :-p;-)
mąż imprezuje, dzieciątko śpi od 21, a ja już jestem po godzinnej relaksującej kąpieli z książką :-) wkońcu zaczełam czytać jakąś książke, normalnie sukces, ogólnie uwielbiam czytać książki ale musze mieć chęci i znaleźć taką która mi podpasuje:blink: jak byłam w ciąży to miałam sporo czasu na czytanie tylko jakoś weny nie miałam i wolałam się w tv gapić :nerd: a ostatnio mnie tak naszło że dorwałam się do takich koszy z wyprzedażami w tesco i znalazłam aż trzy, oj bedzie co czytać :-)

Roxi ja tez czasem mam wrazenie ,ze dziecko jest tylko moje.Jednak szybko straram się wybic to co poniektórym z głowy ;-)
no właśnie tak powinnam zrobić, ale ja to jakas głupia jestem i najpierw dusze wszystko w sobie, chodze zła na cały świat, a potem wybucham zamiast odrazu kawe na ławe. A to wszystko przez to że mąż ma w pracy przeprowadzke i mi go szkoda bo taki zmęczony, on nawet coś chce pomóc ale ja sama na siebie za dużo biore, niestety Patrykowi mamusi nie szkoda i w kość mi daje cały tydzień ostro :-(

Cass oj bidulko, nie fajnie z tym choróbskiem
no.gif
żeby szybko sobie poszło, dużo zdrówka :tak:

Sivle tulaski dla ciebie! Trzymam kciuki żeby Adasiowi wszystko przeszło.

Czarodziejka fajnie że z teściową umiarkowany rozejm ;-)
a co do kąpieli to ja też jakiś czas temu zaczełam się kąpać z synkiem, oczywiście dzięki bb :-D no u nas tez wielka radocha :-)

Kania, mam nadzieje, że winko pomogło i się troszke zrelaksowałaś na wieczór :cool2: oby jutrzejszy dzień był spokojniejszy :tak:

Rysia, jaki zabieg miał Miłoszek ? jejku ja jakaś niedoinformowana :baffled:

Mała_mi super że egzamin tak dobrze poszedł, ale w sumie nie mogło być inaczej z naszymi kciukami ;-)

Dziulka, brawa za wytrwałość w diecie :tak: no i wogóle wszystkim które się dietują emiliab, czarodziejka, onesmile, doris (mam nadzieje, że nikogo nie pominełam) życze dużo samozaparcia i szybciutkich efektów :-) a dawidowe powodzenia w rozpoczęciu dietki, tylko nie możesz za dużo zrzucić żeby mężuś tez troszke był zadowolony :-D

Efa, fajnie że tyle już zdjęc wywołanych i albumy masz już porobione, Oluś bedzie miał co oglądać jak podrośnie :-)

Ja już ponad pół dnia wybieram 100 zdjęć do wywołania, bo na tyle mam kupon i zdecydowac się nie moge wrr... Zdjęć na kompie mam chyba z milion i co jedno to fajniejsze ładniejsze i wogóle, a ja wybieram przebieram :dry: jutro kupon straci wazność a ja dalej bede w lesie z tym wszystkim ... dobra biore sie w garsc bo trzeba coś wybrać :cool2:
A album to mi się marzy taki w starym stylu, z takim pergaminem pomiędzy stronami i zdjęcia wpinane w takie zaczepy ... moi rodzice taki mają, ma w sobie coś :-)


Kurcze prawie bym zapomniała a ja jutro na 9 rano musze do kościoła iść na jakieś konferencje przed chrztem :szok: tez miałyście coś takiego ? u nas ksiądz chciał żeby wszyscy przyszli ale chrzestny wyjezdza, chrzesna pracuje, no a mój szanowny małżonek bedzie zdychał po dzisiejszym pijaństwie i jednoczesnie zajmował się dzieciem :dry: wiec sama musze iść łeee
 
Ostatnia edycja:
reklama
Potne sie mydłem!!!!:wściekła/y::baffled:
Taaakiego posta wyprodukowałam,chciałam jedna ikonke zmienić i "backspace " i pooooszłooo:wściekła/y:!!!!WHY,WHY,WHY ME????!!!:baffled:
spokojnie...wdech,wydech...wdech...wydech...

Dzień dobry.Tu Wasza dyżurna kura.Słonce dzis wstanie,pogoda jakas tam będzie.Urodzinki obchodzą Inka - Michelinka I
Marcelek :-):tak:Wszystkiego Najlepszego:-)
na Zuzka zagłosowane:tak:
Oczywiscie perły mojego intelektu stracone bezpowrotnie,ale spróbuje co nieco odtworzyć.
Sariska,:***- dołkom a kysz!Wróć do nas:***).
Mała Mi -gratulacje za egzamin i jazdy-"a nie mówiłam?";-):tak:
Natuś,to mnie zaskoczyłas informacją,że mam więcej postów/dzień,bo ja mam wrażenie,że ostatnio mało sie udzielam na forum...albo obie zwolniłysmy tempo,albo ja przez sen pisze i nie pamietam:confused:
Cass,bidulko,przytulam:***
Dawidowe,to ty skarb,nie żona:-D- taka ekonomiczna- inna to by w godzinę szmat natargała,a Ty- proszę- dwa dni i jedna bluzka:cool2:;-).
A moje dziecko dzis postanowiło o 2.30 wyprodukowac kupę...no i przebieranie i juz obie nie spałysmy.Potem ona zjadła i zasnęła,ale u mnie ,oczywiście,no chance...:no:
Aniawa,to dzis jest BIG DAY?trzymam kciuki,żeby wszystko poszło gładko i było pieknie:)***
 
IDUŚ kochana gratki dla Ciebie i Inki!!! :-*** Buziaki od cioci i Pudzianka :-) pamiętam jak pisałam do Ciebie ze szpitala
MALA MI i jak? dalej obrażona z mężem?
DZIULKA i nic się nie stanie takiemu otwartemu czerwonemu winku nie w lodówce? a i dzięki, że pamiętałaś o mnie, a ja po prostu o 21:30 już spałam, biorę przykład z HAPPYBETTI :-) jak nie można dziecka przestawić to trzeba siebie ;-) a i daj znać po fryzjerze!! jejku jak ja Ci zazdroszczę ciepełka i słonka, u nas w nocy tak lało i wiało, że się aż obudziłam po 3 mimo iż Pudzianek znowu jak za dobrych czasów przespał calutką noc :-)
ROXANKA z książkami mam tak samo - lubię czytać w wannie, muszą mi podpasować i też w ciąży miałam czas, a nie miałam weny
a przed chrztem u nas też jest coś takiego, tylko w piątek z tego co pamiętam

a teraz witam, przede wszystkim HAPPYBETTI :-) ale i wszystkie, które niedługo wstaną i te które wstaną później.
HAPPYBETTI zajrzałam na złotą listę i widziałam, że polecasz rzeczy z rossmana, nie uczulają u Was? to super, może i ja spróbuję, w końcu to niedrogie produkty. ja też uwielbiam rossman, tylko czy znajdę w nim to, bo ja to taka zdolna jestem ;-)
 
Szukałam na ich stronce i nie znalazłam,ale ten olejek jest w białej buteleczce z różową zakrętką,ale takiej owalnej( hehe,nie ma to,jak umiec sie wysłowić),a chusteczki w paczce niebieskiej z żółtym napisem:).
Na etykiecie olejku z tyłu napisano:
"Mozliwość stosowania olejku do kąpieli Babydream -Extrasensitive została potwierdzona przez Niemiecki Związek do Spraw Alergii i Astmy.(...)Nie zawiera substancji zapachowych,mydeł,olejków eterycznych,barwników i konserwantów,olejku parafinowego,prabenu i glutenu.Zawiera olejek migdałowy i ekstrakt z owoców dzikiej róży."
 
No to i ja się przywitam z rańca :-) i dzieńdobry rannym ptaszkom na bb happybeti i natolin ;-)
Mąż właśnie chrapie na kanapie w salonie, synek rozrabia w swoim łóżeczku w sypialni a ja musze się wytarabanić z wyrka żeby jakoś się ogarnąć do tego kościoła dzisiaj, ale strasznie mi się nie chce buuu :-( dobrze że chociaż się rozpogadza bo u mnie w nocy tak jak u ciebie Nat, deszcze tak walił że myślałam że nie zasne :no:
Niestety noc niezbyt udana :-(Patryk obudził się o 24, przeciągnął się i o spaniu nie było mowy, wkońcu wzielam go do siebie i koło 1 udało się zasnąć, potem pobudka o 4 i znowu męczarnia, ale dospalismy do 6, no i teraz już zaczyna marudzić bo się nie wyspał ehh :crazy:

happybeti, ja tez chyba się rozejrze za tymi kosmetykami z rosmanna jak tak zachwalasz dla naszych alergiczków ;-) Może i mojemu posłuży.

Sariska, głosik oddany :-) a jak samopoczucie ? mam nadzieje że już troszke lepiej :tak:

Ida, buziolki dla Inki z okazji jej święta :biggrin2:

aniawa, wszystkiego dobrego dzisiaj i żeby wszystko się udało :-) Buziaki

Dziulka, własnie doczytałam o fryzjerze, super :-) musisz się pochwalić efektem końcowym ;-)
Ja też się wybieram ale w przyszłą sobote, czekają mnie teraz trzy duże imprezy rodzinne więc wypadałoby ogarnąć troche łepetynke bo czasem patrzeć na siebie w lustrze nie moge :baffled:
A i zapomniałam się pochwalić że w ramach poprawy nastroju i ogarnięcia się, wkońcu wybrałam się na solarium :-DRozgrzałam się troszke, skóra się nawet zarumieniła i mam ambitny plan chodzić regularnie coby móc niedługo odsłonić troszke ciałka ale żeby nie oślepiać swoją bladością :-p

A teraz spadam budzić męża żeby mu za dobrze nie było ;-) a sama ide się szykować, ciekawe ile taka konferencja w kościele trwa :confused: mam nadzieje że pojdzie szybciutko i niedługo się zamelduje, a tymczasem miłego dzionka życze wszystkim mamusiom :-)
 
witam sie i ja :-)

dawidowe oj ekonomicznaś, ekonomicznaś Ty :-) ale w sumie lepiej jakość niż ilość...ja tam zawsze w ilość lece :-D


Miszelinko, Marcelku

wielkie gratulacje i buziaki od Isi i jej mamusi!!

tatty-teddy-bisous.gif

Aniawa łaaa to już dziś? Kochana jestem z Tobą! wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze Ci życzę!

Zobacz załącznik 344519


happy
współczuje złośliwości rzeczy martwych ;-)

Roxi współczuje nocki :*
u nas młoda sie obudziła o 3.00 i kwekać zaczęła, oczywiście kupa poszła i spać księżniczka nie bedzie...ehh..

Idusia łe ar ju???

Wszystkim mamusiom życze miłego dzionka! :-D
 
Dziękujemy bardzo :-)


a ja już jestem wśród żywych, zasilacz do lapa naprawiony.


A dziś impreza niespodzianka urodzinowa mojego M... :-)
trzymajcie kciuki wieczorem, żeby wszystko się udało :-)
 
reklama
To widze,Alicja,że nasze dziewczyny sie zmówiły na tą kupe w srodku nocy:baffled:.
A jeszcze co do tego olejku z Rossmana,to ja zaryzykowałam,bo pomyslałam sobie,że dycha nie majatek,nawet jak Amelce nie przypasuje,to mi si przyda:)- na szczęście jest ok:tak:
 
Do góry