reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A Ulisi życzenia chyba smsem przese, bo sie tu coś nie odzywa...

i nie przesłałaś :-)

a ja z rzadka zaglądam teraz, to fakt. mam dużo pracy. a jak już jestem na BB to raczej zaglądam... do mojej siostry, która jest na styczniówkach razem z naszą nice-girl :-)


mam perspektywę fajnej, nowej pracy, więc zobaczymy. od września zapisujemy Dziubka do żłobka - u nas jest jeden fajny, prywatny.


pozdrawiam Was wszystkie i ściskam :-*
 
reklama
Jak to nie możemy pomóc Sparrow???
Czy nie mogłybysmy sie z nią choc troche podzielić???Ja wiem,że żadna z nas na pieniądzach nie śpi,ale jakies choc kaszki,pampersy...no...nie wiem...jakas zrzutka na prąd...Dziewczyny!!!

Sorry,że na razie nie odpisuję Wam,ale wydaje mi się że to jest ważne...
 
Ostatnia edycja:
Happy ja jestem za..... i wiadomość w tej sprawie zamieściłam na zamkniętym ale może trzeba było tu...i czekam na odzew ale się jeszcze nie doczekałam, więc dzięki Happy że napisałaś tutaj.
 
Ostatnia edycja:
No,nie wiem...to piszemy na zamknietym czy damy tez szanse Dziewczynom,które tam jeszcze nie są?Jak tu to osobny wątek moze utwórzmy,że by było łatwiej sie dogadać,co która deklaruje.(nie miałam na myśli oczywiście,ile kto daje pieniędzy;),tylko np. zeby jak jedna by kupiła kaszki,to inna pampki czy w ogóle dajmy tylko kaskę i Sparrow już sama zdecyduje,na co najbardziej potrzebuje.
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki.

sparrow- super Cię widzieć tutaj, nie uciekaj mimo wszystko od nas. Życzę Wam dużo, dużo szczęścia i wierzę że po tych złych czasach nastaną te dobre.
ulisia- no nareszcie się odezwałaś:-).
Efa- a Wy z Olusiem już wróciliście na stałe do Tomka?:-) Super że spotkanko z monimoni się udało i dzieci się zapoznały.
sarisa- tęskniłam!!!
emilab- super że ospa przeszła Jakubowi no a z tym kupnem uszczelki to tak jakby widziała swojego męża.
dorisday- jestem dumna że byłaś w stanie powiedzieć J. co o nim myślisz i mu wygarnąć. A może jednak Twoja teściowa zajmowałaby się Doriankiem mimo gdyby Wam się nie poukładało, w końcu to jej wnuczek.
kania- miłej pracy
sheeney- ja pewnie nawet w środku nocy wydarłabym się na G. gdyby mi takimi tekstami rzucał.

Łukasz drzemie sobie. Ja przyszykowałam nas na spacer, bo jak Ł. wstanie, zje obiadek to pójdziemy.
Poza tym jestem wściekła na G.!!
Nie wiem czy się chwaliłam ale w środę następną wyjeżdżamy do moich rodziców na dłuższy weekend.
W ogóle to dziwne rzeczy się dzieją u nas w domu, teściów nadal brak ( oczywiście ja jestem zadowolona!!) tylko że dziś szwagier rano rozpakowywał do lodówki jajka takie które zawsze teściowa przywozi ze wsi, do tego zniknęło ubranie teścia które leżało u nich w pokoju na łóżku. Tak więc teść jest?! tylko gdzie?! Może pomieszkuje u swojej córuni, chociaż jakoś wątpię w to. Hmm. Ciekawa sprawa:-). Przecież on musi do pracy chodzić, tylko gdzie sypia?
 
Makuc no to piękne wieści trzymam kciuki, żeby wypaliło ze wspólnikiem. A co dokładnie ma wypalic?
Efa –Oluś już chodzi łojej moja dopiero zaczeła pełzać hehe. No i w trójke razem- super.
Roxi- antybiotyk? Co się dzieje? A i ja tez uwielbiam ostre, ale takie ostre, ze aż innym łzy lecą hehe (bo ja oczywiście nie czuję heh)
E-lona- pochwal się dziełem synka no i fotkami na polu gdzie maki rosną . I zdrówka Misie dla Was i ja sie czujecie?
Mała mi i jak tam wrócił teść burak? i jak wasze zdrówko?bo główka juz chyba nie boli ;)
Kasis- co tam z tata?czemu Az tak zle?
Dziulka- to trzymam kciukasy za koleżankę, żeby fasolka pieknie rosła
Frogus- gratki kolejnego zębolka. Nam też wczoraj wyszedł drugi lewa dolna jedynka
Elwirka- miotłe na teściów i kłopot z głowy. I jak wizyta w szpitau?
Paolcia- super, ze lekarze czuwali i malutka zdrowa się urodziła .
Rysia i Ty na kurwene narzekasz 5000 tys .Ona chce Miłoszowi wesele zrobić ;)
Margerittko- supcio, zę weekend udany .Szkoda tylko, że gardlo boli?ale pewnie już lepiej? ps. ja też przeczytałam, że Dawidowe wywiesiła mała na balkonie heheh
Dobranocka- jak oczka Jusi? Łojej zabrzmiało groźnie, ale mam nadzieje, ze nic małej nie jest. Aha i może zamiesc fote kwiatka, żebym wiedziała czego mam się obawiać? A doczytałam, ze własnie to robisz :*
Ida- córcia pewnie dba o Twoją skórę super córcia
Emiś – zlew już działa w kuchni?
Froguś – nie wpuszczaj Makucia do domku, bo ona na miotle frunie a wiesz kto nimi rządzi złe teściowe ;)
Happy- jak zdrówko Wasze? I małz w tym tygodniu oj będzie się działo będzie ;). No to Ty jesteś przyjaciel przez duze P
Natolin –zdrówka i jak się czujesz?
Kasia33- wybrałabym morze- uwielbiam morze i w tym roku jedziemy na bank. No i się tak zastanawiam jak Ty to zrobiłaś, że syncio zyć bez Ciebie nie może ;)
Doris no z J. jest jeden wielki gamoń, bo wiesz jak ja z moim się kłócę i wyglądam jak wyglądam to jeszcze nigdy nie usłyszałam, żeby w lustro popatrzyła. Oj doczytałam o tym co Ci powiedział o pracy. No żesz kurde a już myślałam, że poszedł po rozum do głowy a widzę, że nie bardzo…tulam
Roxanko ja biorę Patrysia będę miała parkę i jaką śliczną . Aha i pewnie przez ząbki wytrzymasz
Dorisku- avon taka wazelina w różowym małym pudełeczku rewelacja. A jeśli chodzi o zagraniczny wyjazd my małej robimy dowód ktoś o tym pisał bynajmniej płacić nie trzeba a już wiem że czeka się miesiąc.
Idus- kurcze gdyby nie 11 rano to i ja bym nadrabiała z bro w dloni, ale że godzina jest taka a nie inna to nie wypada jeszcze 4 strony ……

no i lecę do Zuzka bo własnie moje malutkie wstało ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry