reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
Mirka ja myje młodego jeszcze w jego wanience:tak:
bo pod prysznic nie mam korka żeby woda nie uciekała(którego planuje już kupić kilka miesięcy ale zawsze zapominam):baffled:. a po drugie wanne mam w domu beznadziejną (właściwie teściowa ma:-p). jest wielka rogowa. i żeby nalać minimum wody żeby młody sie wykąpał to porazka jest. musiałabym chyba lać wode 10 albo 15 minut żeby mieć wode w wannie:eek:
ale w końcu musze ten korek kupić i bedzie sie kąpał w brodziku prysznicowym:tak:
 
Hania od 4 miesiaca kapana w wannie z Mili :-)

ja juz Gabiego tez kapie w wannie,choc nie zupelnie,bo nadal korzystam z wanienki
po prostu mlody tak pluska nogami,ze zawsze mialam mokro wokol:-) wiec pzrezucilam sie na wanne
teraz pluskac moze ile chce:-)
 
u nas też już od dawna kąpanie w wannie..najpierw była wanienka w wannie wstawiona ale odkąd młody zaczął wstawać to mielismy dośc:-) no i teraz tylko wanna..:-)
 
reklama
hej dziewczyny
oj dawno mnie nie bylo:zawstydzona/y:
duzo sie dzieje, szukam pracy ale o tym pozniej.
Mam pytanie , Marysia zaczela miec takie szorstkie plamy na ciele, na poczatku jedna dwie potem wiecej i na calym cialku, co to moze byc oprucz skazy bialkowej?
 
Do góry