reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

reklama
Nic wiecej nie dodam:) Jagoda teraz zabkuje i siuuuuusiania konca nie widac ale bambusy daja rade.
Musisz piopróbowac bo kazdemu co innego pasuje. Na noc fajnie miec kieszone,ja teraz na dzien zaopatrzam moje w otulacze polarowe bo bardziej przewiewne.
Wkreciłam sie w szycie i jest nastepny:) Na kształt paska sumo z kieszonka
otulacz sowa tył (3).jpg0tulacz sowa (2).jpg

Mama290 formowanki sa naprawde tak dobrze chłonne? Znasz te z Little lamb?
 

Załączniki

  • otulacz sowa tył (3).jpg
    otulacz sowa tył (3).jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 99
  • 0tulacz sowa (2).jpg
    0tulacz sowa (2).jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Ja mam formowaniu totsbost i jestem nimi mile zaskoczona nie lubię onelife dla mnie za mokre abi mam lolipop takie polarowe tez fajne i sama uszylam parę polar plus jakąś flanelka lub bawełna wole używać otulaczy wełnianych niż pulowyh lepiej wszystko oddycha na noc jednorazowki czasem wielo
 
Moi maja takie mega sikanie że musiałabym im zmieniać w nocy z 5 razy I kupiłam juz dodatkowe bambusowe wkładki I nie wiem ile im bym im tam nawsadzała I tak sie przesikują zamowiłam własnie 6 nowych I czekam na listonosza:-)
 
Mama290 ja wlasnie glownie mam bambusa. Zrobilam sobie 4 wklady z froty zlzonej na 4 za starego szlafroka i polarku na wierzchu i Sa mega!

Jagodzianna Tania nie jest ale mozna sobie samemu wiele rzeczy zrobic:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk
 
http://www.celticclothswholesale.co...fiatutu.blogspot.co.uk/search/label/Patternco do szycia to mozna rozejrzec sie po domu I wykozystac jakies reczniki posciel ktorej sie nie uzywa opcji jest duzo mozna zrobic otulacz welniany np co do oplacalnosci widziałam gdzies jakies zestawienie finansowe I roznica moze nie jest ogromna (zelaezy jakich sie uzywa pieluch zarowno wielo jak I jedno) ale ja mam czyste sumienie ze nie wyprodukowałam gory smieci moje dzieci mają zdrowe pupy bez odpazen itp w jednorazowki inwestujesz kupe dostajesz bombe zegarowa nie ma zadnych badan jaki wplyw maja one na zdrowie na dlusza mete np jak maja się do płodnośći cicho sza ale za to sa coraz ciensze I coraz bardziej chłonne ja uzywam tez chusteczek wielo bo te ze sklepu tez maja cała tablice mendelejewa w sobie Zielony Zagonek:Wielorazowe chusteczki nawilżające dla dziecka - Zielony Zagonek
 
reklama
Do góry