reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

małaulka napewno wszystko ok z dzidzia
Moja Zuzia to dość ruchliwa jest a wszczególności to jak coś zjem to bardzo ruchliwa się robi widocznie wie co dobre... A mój M jaki jest zadowolony ,że córcia taka ruchliwa... Jak tylko mój M rano wstanie to całuje mnie po brzuszku i mówi Zuzi ,ze ja kocha :-):-)

ANDZIA pozazdroscic meza :tak:.Moj anie mnie nie rozpieszcza ani naszej
OLIWI w brzuszku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Dorotko u mnie jest podobnie - mąż nie całuję brzuszka i nie mówi do niego. Za to ja gadam jak nakręcona i głaszczę.
Mam nadzieję, że jak będę już jak balon to się zacznie.
Ale mój mąż niedługo wyjeżdża na 2 tygodnie i nie będziemy się widzieć.
Ciekawa jestem jesgo reakcji jak wróci.
 
Witam dawno sie nie odzywałam bo jakos czasu tak bardzo nie miałam ....
To juz prawie 20 tydzien - czyli prawie półmetek :) Brzusio rośnie!

Ostatnio na badaniach lekarka powiedziała ze powinnam na dniach poczuc ruchy dzidziusia - boje sie ze przeocze ten moment albo ze dzidzia sie juz ruszała a ja nawet nie poczułam :(
 
Carri chyba każda z młodych mam miała takie obawy. Ja jak poczułam pierwsze kopnięcie to też nie byłam pewna czy to dzidzia, ale z każdym dniem coraz mocniej ją czuję i teraz jestem pewna.:-)
 
CARII ja tez sie bardzo balam ze przegapie ten moment a jednak mimo ze moja Oliwia zaczela kopac w 17 tygodniu dokladnie wiedzialam kiedy poczulam kopniaczki :-)
Oczywiscie najpierw nie bylam pewna ze to to ale teraz jak Mala kopie bardziej to teraz jestem pewna ze to jest moja KSIEZNICZKA :-)

Aha moja krolowa od kilku minut szaleje :-) :-) :-)
 
dorota123456789 no widzisz? Twoja mała wie kiedy chce jej się kopać Widać wcześniej spała albo była zmęczona:-D
Tak jak moja Julcia teraz jest spokojna, pewnie ma lenia
:rofl2:
 
A to moje maleństwo to leniuszek jest chyba.
Wczoraj wieczorkiem po meczu widziałam raz co prawda jak brzusio w okolicach pępka podskoczył - takie puk.
Później jeszcze parę razy puk puk od środka i cisza.
A dziś nie miałam czasu na przyglądanie się, ale czułam ruchy.
 
Stresujemy się przed wizytą ... a na niej jesteśmy wniebowzięte.
Ach ja już doczekać się nie mogę swojej ale to dopiero za jakiś miesiąc.
 
reklama
Do góry