reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Carri spokojnie - ja poczułam takie solidniejsze od początku 22 tc i teraz codziennie czuję.
Jeśli na usg dzidzi się rusza, to wszystko w porzadku.
 
reklama
A ja zaczelam czuc takie fajne przesuwanie sie jak ona cos wyciaga czuje jak mi w danym momencie brzuch rosnie albo jak taki krecik co pod brzuchem chodzi hehehehehehe
 
Pierwsze ruchy poczułam na przełomie 19 i 20 tygodnia. Dzisiaj synuś szalał cały dzień, ale bywają dni, że czuję go tylko tak delikatnie i dość rzadko i wtedy się martwię, ale mam na to sposób. Pukam delikatnie tak 3X w brzuch i czekam kilka sekund na odpowiedź i mały odpowiada, robi takie puk. Czasem też warto go obudzić np. można włączyć głośniej muzykę, ale na razie tej metody nie stosuję - może gdzieś koło 30 hbd??
 
Ciril ja też lubię tak rozmawiać z dzidzią. Pamiętam jak w pierwszej ciąży m na mnie krzyczał, że mam już przestać zawracać głowę dzidzi :rofl2:!!!
 
Madziunia ma rację. Tym bardziej, ze młotkiem do niego nie pukasz tylko ręką. Ja też się tak bawię z moją córcią:)
 
reklama
Moja Zuzia to czasami tak się rozpycha ,ze aż mnie brzuch boli. Kiedyś mnie centralnie w pepek kopała i to był dopiero ból. a bardziej aktywna siue robi wieczorem i jak sbie leże to daje osobie znać... A jak siedze to mnie po prawej stronie żebra bola tylko niewiem czy to ONa mi nóżke czy rączke wkłada pomiedzy czy poprostu one jakos fdziwnie nasiebie zachodzą :szok:
 
Do góry