reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

reklama
Plamień nie mam cały czas .. dzisiaj mam np brązową plamę na wkładce, a śluz jest czasami zabrudzony, wyglada to jak kawa z mlekiem, wczoraj natomiast miałam dwie plamki mocnej krwi w śluzie i to było tylko to.. a później znowu takie brązowe plamki.
Ja rok temu miałam tak, że zrobiłam test po 5 dniach spóźnienia @ była bardzo jasna kreska, widoczna tylko pod światło i następnego dnia po teście i kolejnego miałam na wkładce dosłownie kroplę brązowej krwi (jednego dnia i drugiego) i już tego drugiego dnia miałam normalnie widoczną drugą kreskę.
 
Hej, z góry mowie że nie planuję ciąży, ale bardzo się boję, jestem młodą osobą. Okres spoźnia/ł(piszę tak bo dostałam albo bardzo skąpego okresu albo nie wiem)
Zrobilam test ciazowy 6 dni po spioznionej miesiączce- negatywny, 10 dni po też negatywny. 3 dni temu zaczęła mi lecieć krew, obudziłam się rano bolał mnie brzuch jak na okres ale tylko chwilę, jest krew ale nie taka jak w okresie było jej bardzo mało, czasem są skrzepy ale tylko na papierze, na podpasce mało co widać.
Ta krew jest czerwona ale czytalam że plamienie też może takie być.
Bardzo się stresowałam kilka tygodni. Dzisiaj(3 dzien) to krwawienie/okres nie wiem jak mam to nazywać jest bardzo skąpe i zrobilam kolejny test i też negatywny, bardzo się stresuje, wizytę u ginekologa mam w następnym tygodniu. Ktoś wie co to może być...I czy 3 negatywne testy mogły się mylić? Nie mam gdzie indziej o tym napisać, przepraszam
 
Hej, z góry mowie że nie planuję ciąży, ale bardzo się boję, jestem młodą osobą. Okres spoźnia/ł(piszę tak bo dostałam albo bardzo skąpego okresu albo nie wiem)
Zrobilam test ciazowy 6 dni po spioznionej miesiączce- negatywny, 10 dni po też negatywny. 3 dni temu zaczęła mi lecieć krew, obudziłam się rano bolał mnie brzuch jak na okres ale tylko chwilę, jest krew ale nie taka jak w okresie było jej bardzo mało, czasem są skrzepy ale tylko na papierze, na podpasce mało co widać.
Ta krew jest czerwona ale czytalam że plamienie też może takie być.
Bardzo się stresowałam kilka tygodni. Dzisiaj(3 dzien) to krwawienie/okres nie wiem jak mam to nazywać jest bardzo skąpe i zrobilam kolejny test i też negatywny, bardzo się stresuje, wizytę u ginekologa mam w następnym tygodniu. Ktoś wie co to może być...I czy 3 negatywne testy mogły się mylić? Nie mam gdzie indziej o tym napisać, przepraszam
Hej. Jeżeli zrobiłaś testy i aż trzy i wszystkie są negatywne, to na pewno nie jesteś w ciąży. Często okres może się przesunąć, być dziwny, na pewno stres tutaj też na to wpłynął.
Sama miałam plamienie na początku ciąży, żywą krwią, ale u mnie od razu wyszedł test pozytywny.
 
Od czego to zależy,że jedna kobieta ma takie krwawienie a inna nie? Ja miałam na początku tej ciąży ,w której teraz jestem niestety nie potrafię określić w jakim to było momencie bo nawet mi wtedy nie wpadło do głowy,że mogę być w ciąży.Też było takie brązowawe ze śluzem.Ale w pierwszej ciąży tego nie miałam.
 
Hej, z góry mowie że nie planuję ciąży, ale bardzo się boję, jestem młodą osobą. Okres spoźnia/ł(piszę tak bo dostałam albo bardzo skąpego okresu albo nie wiem)
Zrobilam test ciazowy 6 dni po spioznionej miesiączce- negatywny, 10 dni po też negatywny. 3 dni temu zaczęła mi lecieć krew, obudziłam się rano bolał mnie brzuch jak na okres ale tylko chwilę, jest krew ale nie taka jak w okresie było jej bardzo mało, czasem są skrzepy ale tylko na papierze, na podpasce mało co widać.
Ta krew jest czerwona ale czytalam że plamienie też może takie być.
Bardzo się stresowałam kilka tygodni. Dzisiaj(3 dzien) to krwawienie/okres nie wiem jak mam to nazywać jest bardzo skąpe i zrobilam kolejny test i też negatywny, bardzo się stresuje, wizytę u ginekologa mam w następnym tygodniu. Ktoś wie co to może być...I czy 3 negatywne testy mogły się mylić? Nie mam gdzie indziej o tym napisać, przepraszam
Raczej zwykła miesiączka 🙂krwawienie implantacyjne zachodzi raczej w takim momencie,że test już by pokazał 2 kreski.Nie sądzę też żeby trwało tak długo.Jakie masz zwykle miesiączki? Skąpe czy raczej obfite?zastanów się też czy współżyłaś ostatnio bez zabezpieczenia, jakieś kilka tygodni temu
 
Hej, z góry mowie że nie planuję ciąży, ale bardzo się boję, jestem młodą osobą. Okres spoźnia/ł(piszę tak bo dostałam albo bardzo skąpego okresu albo nie wiem)
Zrobilam test ciazowy 6 dni po spioznionej miesiączce- negatywny, 10 dni po też negatywny. 3 dni temu zaczęła mi lecieć krew, obudziłam się rano bolał mnie brzuch jak na okres ale tylko chwilę, jest krew ale nie taka jak w okresie było jej bardzo mało, czasem są skrzepy ale tylko na papierze, na podpasce mało co widać.
Ta krew jest czerwona ale czytalam że plamienie też może takie być.
Bardzo się stresowałam kilka tygodni. Dzisiaj(3 dzien) to krwawienie/okres nie wiem jak mam to nazywać jest bardzo skąpe i zrobilam kolejny test i też negatywny, bardzo się stresuje, wizytę u ginekologa mam w następnym tygodniu. Ktoś wie co to może być...I czy 3 negatywne testy mogły się mylić? Nie mam gdzie indziej o tym napisać, przepraszam
Najlepiej zrobić bete
 
Raczej zwykła miesiączka 🙂krwawienie implantacyjne zachodzi raczej w takim momencie,że test już by pokazał 2 kreski.Nie sądzę też żeby trwało tak długo.Jakie masz zwykle miesiączki? Skąpe czy raczej obfite?zastanów się też czy współżyłaś ostatnio bez zabezpieczenia, jakieś kilka tygodni temu
Zwykle mam obfite miesiaczki, ale bardzo się stresowałam, nie robiłam tego bez zabezpieczenia, tylko pettning z partnerem przez bielizne ("seks w bieliźnie") ale i tak meczy mnie przeszywający strach że coś mogło przejść (jestem głupia wiem, bez sensu). Zazwyczaj mam bardzo obfite miesiączki i bardzo bolesne wiec teraz bardzo się przestraszyłam brak bólu tylko kilka minut rano i mało wszystkiego, krew widoczna tylko na papierze. To był pierwszy raz jak robiłam coś takiego, wywnioskowałam ze nie jestem na tyle dojrzała żeby wejść w życie seksualne jeszcze bo nie wazne co by się działo to to przeżywam strasznie, porostu strasznie się zestresowałam...dodatkowo mam jakieś problemy żołądkowe. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Przepraszam za pisanie takiej głupoty ale chciałam się jakkolwiek uspokoić, dziękuję za wszystko
 
reklama
Zwykle mam obfite miesiaczki, ale bardzo się stresowałam, nie robiłam tego bez zabezpieczenia, tylko pettning z partnerem przez bielizne ("seks w bieliźnie") ale i tak meczy mnie przeszywający strach że coś mogło przejść (jestem głupia wiem, bez sensu). Zazwyczaj mam bardzo obfite miesiączki i bardzo bolesne wiec teraz bardzo się przestraszyłam brak bólu tylko kilka minut rano i mało wszystkiego, krew widoczna tylko na papierze. To był pierwszy raz jak robiłam coś takiego, wywnioskowałam ze nie jestem na tyle dojrzała żeby wejść w życie seksualne jeszcze bo nie wazne co by się działo to to przeżywam strasznie, porostu strasznie się zestresowałam...dodatkowo mam jakieś problemy żołądkowe. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Przepraszam za pisanie takiej głupoty ale chciałam się jakkolwiek uspokoić, dziękuję za wszystko
Spokojnie,jeśli to był seks w bieliźnie to na pewno nie jesteś w ciąży 😅problemy żołądkowe prawdopodobnie są z nerwów.Do takich zbliżeń trzeba sobie najpierw dobrze nastawić głowę,wnioskuję,że jesteś jeszcze młodziutka ,nie wstydź się tego.Może spróbuj pogadać z chłopakiem na ten temat żeby przełamać pierwsze lody 😄 jeśli mu na Tobie zależy to na pewno to zrozumie i poczeka 🙂nie stresuj się wszystko przed Tobą kochana.Tylko pamiętaj , jak już zdecydujecie się to zrobić to pamiętaj o prezerwatywie aby następnym razem się nie stresować.Możesz też poczytać o anatomii człowieka i ogólnie o tym jak to działa.I to nie jest głupie po prostu jesteś młoda i masz prawo czegoś nie wiedzieć.Przyznam Ci się w tajemnicy,że ja jak poszłam do gimnazjum to myślałam ,że można zajść w ciąże przez pocałunek z wymianą śliny 😄😄także głowa do góry i nie stresuj się🙂 oczywiście możesz zrobić test kiedy krwawienie się skończy jeśli ma cię to uspokoić.Polecam pogaduchy z ginem albo z mamą na takie tematy, żebyś po prostu więcej wiedziała,dzięki temu może nie będziesz się tak bać.Forum również służy pomocą 🙂
 
Do góry