reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

Hejka poradzicie mi co robić? Według lekarza w dniu 19 października pęcherzyk 10 mam i brak owulacji od 23 przyjmowałam luteinę pod język w niedzielę 22 śluz płodny więc przytulanki były mimo wszystko. Pomimo brania luteiny 2 listopada dostałam (okres) bardzo słaby bez skrzepów i bólu jak zwykle. Jak myślicie czy mogło być to plamienie implantacyjne? Na chwilę obecną lekko różowe plamienie
 
reklama
Hejka poradzicie mi co robić? Według lekarza w dniu 19 października pęcherzyk 10 mam i brak owulacji od 23 przyjmowałam luteinę pod język w niedzielę 22 śluz płodny więc przytulanki były mimo wszystko. Pomimo brania luteiny 2 listopada dostałam (okres) bardzo słaby bez skrzepów i bólu jak zwykle. Jak myślicie czy mogło być to plamienie implantacyjne? Na chwilę obecną lekko różowe plamienie
ja 2 listopada było to plamienie to test ciążowy już Ci pozytywny wyjdzie. Nie ma sensu wróżyć z kuli, bo żadna z nas nie wie czy to okres czy imp,antacja - zrób test i będziesz wiedziała.
 
ja 2 listopada było to plamienie to test ciążowy już Ci pozytywny wyjdzie. Nie ma sensu wróżyć z kuli, bo żadna z nas nie wie czy to okres czy imp,antacja - zrób test i będziesz wiedziała.
Dziękuję za odpowiedź jutro rano zrobię ale zastanawialam się właśnie czy to nie za wczesnie
 
Jeszcze jedno pytanko bo od piątego dnia cyklu powinnam brać clo a jutro wypadałoby że to ten dzień i czy mogę go bezpiecznie brać jak test wyjdzie jednak negatywny bo jak pozytywny to rozumiem że nie biorę
 
Hejka poradzicie mi co robić? Według lekarza w dniu 19 października pęcherzyk 10 mam i brak owulacji od 23 przyjmowałam luteinę pod język w niedzielę 22 śluz płodny więc przytulanki były mimo wszystko. Pomimo brania luteiny 2 listopada dostałam (okres) bardzo słaby bez skrzepów i bólu jak zwykle. Jak myślicie czy mogło być to plamienie implantacyjne? Na chwilę obecną lekko różowe plamienie
Raczej niemożliwe aby 19.10 pęcherzyk miał 10 mm a 3 dni później owulacja i jego pęknięcie. Za szybko by to było. Pęcherzyk pęka przy wielkości około 22-25 mm. Moim zdaniem okres był skąpy z uwagi na brak owulacji. Ale zrób test jutro lub betę jeżeli masz możliwość.
 
reklama
Do góry