reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Przyjmij życzenia babo kochana od drugiej baby z samego rana,
Niech Twój dzień cały będzie radosny,
Trzymaj się babo, oby do wiosny !



10nusjt.jpg
 
reklama
Hej, jestem nowa w tym wątku :)
Mama jedynaczki - Oli, która w czerwcu kończy 2 latka :)
Jestem na forum już jakiś czas ale dopiero odkryłam ten wątek :) chyba idealny dla nas bo wychowuję jedynaczkę :)
 
Ja tutaj czasami zagladam,ale pustki:eek:i chyba nie jestem sama,zagladamy a nic nie piszemy:no:;-)tak to napewno watek zaniknie:-pa na zamknietym to juz w ogole:szok:
agnieszka.kk a ty to juz w ogole gdzies zniklas...cos sie zmienilo?co u was?dalej mama jedynaka jestes?
Baska_28 gratuluje drugiego skarba,a corka czy syn???domyslam sie,ze corka;-)

oj u nas wiosna,a moze i juz lato,goraco fajnie jest...
Zmykam do dzieci...
 
reklama
zyta to jeszcze nie wiadomo czy syn czy córeczka dopiero pierwszy trymestr ciąży i też nie wiadomo co będzie dalej i czy niespotka Nas to samo co rok temu :confused2: Byłam u gina 9.04 i z @ powinno wynikać że mam być w 7tc a dzidzia była ale mniejsza i nie wiem o ile więc kazał poczekać do 30kwietnia i przyjść bo albo dzidzia jest młodsza albo nie rozwija się:-(
Także wszystko się wyjaśni na koniec miesiąca i nie wiem czy będzie mi dane tulić drugiego maluszka.
 
Do góry