reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

gwiazdeczka powodzenie życzę w odpieluchowaniu synka.Mój już dawno w dzień nie nosi pampków ale czasem mu się zdarzy sikać w majtki no ale już drugą nockę nie chciał abym mu pampka założyła i ładnie spał bez,nawet się nie zesikał za to rano nocnik pełny.Mam nadzieję że za niedługo już nie będziemy potrzebowali pampersów.

No masakra z tą szefową ale dziś sobie poszłam po zwolnienie i dostałam do wtorku bo we wtorek mam wizytę u gina i wtedy zobaczymy co dalej.

Miłego dzionka;-)
 
reklama
Witam :-)
Gwiazdeczka to ja pytałam ;-) do września pewnie już pozbędziecie się pieluch. Teraz już ciepło to synek może w samych gatkach chodzić i łatwiej będzie.
Baśka chyba nic innego Ci nie pozostaje jak iść na zwolnienie, skoro i tak nie dostaniesz umowy :no:
 
a u nas wiosenno/letnia pogoda;-)wiec korz<ystamy z tego.
Baska trzymam &&&&&&& koniecznie daj znac...Jak w ogole sie czujesz?
gwiazdeczka powodzenia w odpieluchowaniu,moja znow nie chce chodzic do przedszkola,ladna pogoda wiec chodzimy na spacery a w przedszkolu siedza i narazie nie wychodza na dwor...
Edysiek co u was?Jak w pracy?Angela juz panna co nie?kurcze widze uplywajacy czas po dzieciach:-p;-)moja dokazuje ze hej,zrobila sie niegrzeczna,ma swoje zdanie na wszystko,a najbardziej mnie wkurza,ze ubierac sie chce po swojemu,i nic do niej nie przemowi,ze cos nie pasuje w ten dzien.Ogolnie dla niej spodnie i bluzki z dlugim rekawem nie istnieja,wiec ciesze sie ze juz lato sie zbliza,bo tak pomimo ze cieplo w domu,ale z nosa wciaz leci:-pno a zima do przedszkola troche wstyd ze chodzila w krotnìkim rekawie,no ale zakladalam bluze tylko zaraz w szatni byla sciagana:-Dogolnie jej zawsze goraco.W nocy ja okryta do samej brody a ona bez przykrycia,hihihi
agnieszka.kk ucieklas????

a soja droga gdzie sa mamuski,ktore sie udzielaly na tym watku?
 
Zyta to masz takiego samego uparciucha jak ja :tak::-D
Moja najpierw tylko w sukienkach i spódniczkach chodziła, spodnie były beee, zimą to była tragedia, co się musiałam naprosić, żeby spodnie założyła :rofl2: W wieku tak około 6-7 lat odmieniło jej się całkowicie, teraz tylko spodnie (leginsy) a sukienka to tylko od święta.
Ogólnie od małego miała swoje zdanie co do ubrania, jak jej coś nie pasowało to nie założyła i tyle, nie raz ciuch przeleżał w szafie nie noszony. Dobrze, że kuzynka po niej nosi, to chociaż nie szkoda.
A ciepło to jest jej zawsze, ja poubierana bo ja to zmarzluch, a ona w krótkim rękawie. Aż mi zimno od samego patrzenia:szok: :-D

A jak córcia reaguje na braciszka ? Nie jest zazdrosna ?

Tak po za tym u mnie po staremu, dom - praca - dom. Na szczęście już coraz cieplej się robi i znowu będziemy biwakować i wędkować w weekendy i będzie można odciąć się od rzeczywistości i odpocząć ;-) Planujemy pojechać gdzieś na rybki już w weekend majowy. Zobaczymy tylko czy pogoda dopisze.
 
Zyta,Edysiek mój dla odmiany to ubiera się ciągle w bluzy nawet jak ciepło ale tylko w domu bo jak idziemy gdzieś to mówię że tak trzeba i już ale sam wybiera co akurat chce założyć.Za to w nocy ja pozakrywana po same uszy a on i tatuś bez przykrycia śpią.

U Nas też pogoda super chociaż troszkę wieje wiatr ale ogólnie jest fajnie...słoneczko,cieplutko po prostu kocham taką pogodę:tak:
W piątek idę robić wyniki krwi i moczu a we wtorek do gina i mam nadzieje że będzie wszystko ok.Dam znać po wizycie.
Nic no uciekam bo dziewczyna brata męża wpadła na herbatkę a mój synuś zasnął:eek: Ostatnio jakoś polubił tą porę na drzmkę:confused2:
 
Cześć wam :)
Jestem jestem odpoczywałam przez weekend lecz sobote zaliczyłam jeszcze w pracy :tak:
Ogólnie to ok. Weekend minął jak z bicza strzelił. W niedzielę mieliśmy gości a dzis już kolejny tydzień ehhh :confused2:
Plus taki że w naszym mieszkanku wstawili nam pięknie okna :happy: Jeszcze trochę i będę szukała inspiracji do urządzenia naszego M :happy: a za chwilę wybieram się do pracy. Czeka mnie jeszcze 6 dni pracy i 2 dni wolne także nie jest źle :-p
W kolejny weekend dopinamy sprawy związane z urlopem do Paryża gdyż nie wybieramy się tam sami,znajomi zdecydowali się dołączyć do nas,będzie wesołooooo :)

A co u was?


Miłego tygodnia dziewczyny:)
 
Witam.
Ja dziś miałam wizytę u gina i widziałam na usg maleńkiego człowieczka :-) Lekarz określił wiek ciąży na 10t1d czyli starszy o tydzień jak wynika z @
Ale normalnie jestem szczęśliwa.Następna wizyta 28maja i na nią już poczekam bez stresu.Jedynie mam silne bóle podbrzusza to wypisał mi Relanium mam brać 5dni po 1 tabletce bo po Nospie wymiotuje.Oby pomogło.
 
witam w ten długi majowy wekend, wczoraj byliśmy w zoo w Ostravie a tak siedzimy w domciu. maz znalazł sobie fuche także zawsze pare groszy wpłynie do kieszeni, zamiast odpoczywac niech pracuje a co hehe
Baska super wiesci ze wszystko ok
 
Witam :-)
Ja tylko w poniedziałek byłam w pracy, a potem zaczęłam weekend.
Jak co roku w majówkę pojechaliśmy na ryby pod namiot, ale że w tym roku pogoda nie za bardzo dopisuję, to po 3 nocach stwierdziliśmy, że wracamy do domu.
Baśka super wieści :tak: Teraz może już uda Ci się nie stresować i cieszyć się tym pięknym stanem :-)
 
reklama
Witam.Pogoda paskudna miało być 30 stopni ale chyba z całego weekendu nazbiera się tak.
Zimno mi normalnie bo taka szaruga za oknem i mokro że nic się nie chce.
Mieliśmy na lody się wybrać ale coż jak taka pogoda.Kamil jeszcze katarku dostał :baffled:
 
Do góry