reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Witam was moje drogie :-)
Jestem muzulmanka ale nie praktykujaca nadal tzn nie modle sie jeszcze i nie nakrywam glowy.Moj maz jest muzulmaninem od urodzenia i nie jest polakiem i to on otworzyl mi oczy i pokazal mi ta wlasciwa droge,w tej chwili uczy mnie wszystkiego i pomaga mi sie w tym wszystkim odnalezsc.Oczywiscie mam zamiar w przyszlosci modlic sie i nosic hijab.Czytam Quran i powoli sie ucze :-) i oczywiscie wszelkie inne zasady przestrzegam zwiazane z alkoholem,jedzeniem itd.Mam nadzieje ze bedzie nas przybywac :-)
Pozdrawiam was wszystkich
 
reklama
Assalamu Wa Aleikum,
My z mezem ostatnio oladalismy cuda Koranu w internecie i bylam zszokowana! Tyle rzeczy nie wiedzialam na temat np. chmur, gor, gwiazd, wiatru, itp. a tu to wszystko opisane w Koranie! A naukowcy odkryli te rzeczy dopiero w XIX i XX wieku!! Oniemialam...no i olsnilo mnie to tez troszke :) Jestem blizej i blizej....
Pozdrawiam
 
Assalamu Wa Aleikum.....
Minusia ja tez czesto ogladam cos na youtube,niekiedy idzie cos bardzo ciekawego zobaczyc :tak: I tez dlatego dla tych ktorzy zaczynaja albo i sa bardziej w zaawansowanym miejscu polecam jeden film,moj maz powiedzial ze jak to ogladne to wiele sie naucze i tez wiele rzeczy pomoze mi zrozumiec film nazywa sie The Mohammad Messenger of God The Story of Islam polecam dziewczyny naprawde a wkleje linka do tego filmu na youtube film trwa jakies 2h40minut tylko ze on tam jest w jezyku angielskim ale mam nadzieje ze skorzystacie i ogladniecie.
YouTube - The Message: The Story Of Islam

Pozdrawiam was serdecznie :-)
 
Tak w Koranie jest tyle rzeczy ktore dopiero zostaja odkryte jak np rozwoj plodu. Pamietam jak pierwszy raz czytalam o tym ze szczeka w dole. Nawet jest werset o faraonie ze jego cialo zostanie zachowane tez nie tak dawno odkryto mumie.
 
Minusia jak ciaza czy juz wiecie co bedzie? My zmagamy sie z wyborem imienia, tyle ich jest a zarazem jakos nic mi sie nie podoba.
 
slm.wszystkim!!jestem calkiem nowa na tym forum,ale bardzo sie ciesze ze sie tu znalazlam,i moglam sie przekonac,ze jednak nie jestem sama,ktora przeszla na muzulmanim...Ja jestem muzulmanka od4lat,ale dopiero od nie dawna zaczelam czytac koran i poznawac wszystkie zasady w100%.mieszkam w holandii iinsallah poznam tu kogos kto tez jest z holandii i bedziemy mogly porozmawiac.slm
 
reklama
Witam, ja jestem Katoliczką i chrześcijanką, nie mam zamiaru zmieniać religii ( bardzo swoją lubie i jestem bardzo religijna) ale pomimo to bardzo interesuje mnie wasza religia, zwyczaje, właściwie to wszystko co związane z wami i waszą religią, czytałam troche Koran. Ciekawe są wasze posty.
 
Do góry