reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem ze snem u niemowlaka

Hej, jak sytuacja z Twoim bobo? Właśnie mam to samo... W dodatku jak usnie i ją odłoże to zaraz się wybudza...
 
reklama
Hej, jak sytuacja z Twoim bobo? Właśnie mam to samo... W dodatku jak usnie i ją odłoże to zaraz się wybudza...
Czasami, niektóre dzieci potrzebują po prostu bliskości bardziej niż inne. No bo przecież, gdyby coś jej dolegało, to wybudzałaby się nie tylko wtedy, kiedy ją zostawiasz. Wiem, że nie zawsze jest łatwo, ale może po prostu, o ile masz możliwość poleż z nią. Wyśpisz się też przy okazji jak się uda. Ja tak mówię, A sama.nie mogłam wysiedziec na miejscu, bo zawsze jest coś do zrobienia, ale teraz przy drugim dziecku mam zamiar sobie odpuścić.
PS. Może zbyt szybko ją odkładasz, kiedy sen nie jest jeszcze tak głęboki i dlatego się wybudza. Spróbuj odczekać dłużej.
 
Do góry