reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Myszka ja pralam, kilka razy, nadal jak nowe. Sprawdz co jest na metce:)
Laktator mam canpolu(beznadziejny) ale narazie nie kupuje, jak bd potrzebny mąż wie gdzie to skoczy i kupi.
 
U mnie w tym tygodniu targi dziecięce więc drżyj portfelu, planuję właśnie obejrzeć dokładnie wszystkie laktatory, porównać głośność i siłę ssania, z Natalią nie był potrzebny bo karmiłam tylko tydzień więc teraz też od razu nie będę kupować tylko jak zajdzie taka potrzeba.

Jeśli chodzi o wypełnienie to nie będę prała bo planuję kupić dla alergikow .
 
a kiedy zaczynacie pranie dziewczyny? Ja juz sie nie moge doczekać prasowania tych małych ciuszkow:)) Ale nie chce za wczesnie, myslalam tak o koncowce kwietnia. Jak wytrzymam:))
a o poscieli nawet nie myślałam. Musze zobaczyc co na metkach jest napisane.
 
Karina ja już prawie wszystkie ubranka wyprałam :baffled::sorry2: a co do prasowania tych malutkich ubranek to niedługo zmienisz zdanie :-D i będziesz mówić ,że o matko ile tego jest i ,że nie chce mi się :-D:-D:-D
 
Ja czekam aż dojdzie paczka z pościelą i pewnie po świętach powoli zacznę prac i prasowac. Chce to zrobić zanim na poważnie zrobi się piękna pogoda bo wtedy chęci ani siły mieć nie będę.
 
Ja niestety pranie ostateczne muszę zostawić na maj, bo dopiero wtedy będziemy na naszym mieszkaniu. Ale planuję po świętach przeprać wszystko w zwykłym proszku i popakować w pudła, a dopiero w maju, jak już będę na mieszkanku, przeprać ciuszki w Dzidziusiu, wyprasować i ułożyć w komodzie.

A jest tu w ogóle ktoś kto karmił piersią i nie używał laktatora w ogóle? Jest to możliwe? :)
 
reklama
Witajcie, Chciałabym przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są nasze produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex 100. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowej lullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy serdecznie- Sklep Lullu
 
Do góry