reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych dzieciaczków

Sumka, aż się poryczałam... Normalnie siedzę w pracy przed kompem i ryczę jak bóbr. Ładnie sobie o mnie muszą myśleć.

Ale to taki śliczny obrazek!!! Może moje też tak będą...
 
reklama
sumka i i u mnie na widok zdjęcia Twoich synów, łezka się pojawiła, póki co ja na razie lubię patrzeć jak mąż jest z córka, to też jest cudne. Wielki chłop i taka mała dziewczynka w niego wtulona.
 
Dziewczyny polecam wam z całego serca, a ponieważ Bartek miał zostać jedynakiem więc tymbardziej każdego dnia cieszymy się z pojawienia sie Kubusia i nie wyobrażamy sobie życia bez niego.
I powiem wam że drugie maluchy mają super, bo od razu mają rodzeństwo. Kubas aż piszczy jak widzi Bartola i wzajemnie, Bartol po pół godziny Kubowej drzemki hałasuje jak bóbr żeby go obudzić bo już za nim tęskni. No a takie widoczki łapią za serducho :-)
 
Moje maluchy coraz lepiej się razem bawią- zwłaszcza w berka:-) a ostatnio Magda nawet dźwiga Matiego na ręce i kręci nim w koło a potem go puszcza i śmieje się bo on chodzi jak pijany:tak::happy:
 
JA coprawda dwójki dzieciaczkównie mam;-) ale teraz jest u nas Kacperek ( 4 latka) . Moja Zośka jest wniebowzieta . Jak tylko go widzi to piszczy jak wariatka . "biega" ( na czworaka ) za nim , tuli , bawią się . Normalnie piekny widok i ta jej radość w oczach coś pieknego :-)......... Kto wie może trzeba bedzie plany zmienić i troszke szybciej postrac się o rodzeństwo dla naszej Ziutki ;-):-) bo naprawde pięknie tak na to patrzeć :-)
 
reklama
Do góry