reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ryzyko preeklampsji

Jona Alowi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2024
Postów
161
Dziewczyny czy ryzyko preklampsji przed 34 tyg 1-212 jest duże ? I ryzyko zachamowaia wzrostu płodu przed 37 tyg 1-389(oba skorygowane)
 
reklama
Dziewczyny czy ryzyko preklampsji przed 34 tyg 1-212 jest duże ? I ryzyko zachamowaia wzrostu płodu przed 37 tyg 1-389(oba skorygowane)
Ja miałam 1:102 i 1:120 (preeklampsja i napady rzucawkowe), syn zdrowy, urodzony w terminie, brałam w ciąży acard 150 i miałam częściej usg :)
 
Właśnie w wynikach mam napisane że ryzyko niskie i lekarka nic nie wspominała na ten temat dopiero teraz zaczęłam się martwić czy może faktycznie coś jest nie tak
 
Właśnie w wynikach mam napisane że ryzyko niskie i lekarka nic nie wspominała na ten temat dopiero teraz zaczęłam się martwić czy może faktycznie coś jest nie tak
Wydaje mi się, że z tego co mi w tej ciąży lekarz mówił, to w przypadku preeklampsji i napadów rzucawkowych ryzyko wysokie jest poniżej 1:150. Ja teraz miałam podobne do Twoich i już nie miałam wskazań do Acardu :)
 
Witam, bardzo proszę o pomoc. Jest to moja pierwsza ciąża i dostałam właśnie wyniki badania prenatalnego 1 trymestru. Bardzo martwi mnie ten wynik preeklampsjj, co myślicie? 😩 Czy jest bardzo źle? Wizytę u lekarza mam dopiero za półtora tyg.
7679B025-3D24-4ACC-A500-D2F41C182F3F.jpeg3A4426FE-951F-4CE5-BECA-315F17C6EE04.jpeg
 
Witam, bardzo proszę o pomoc. Jest to moja pierwsza ciąża i dostałam właśnie wyniki badania prenatalnego 1 trymestru. Bardzo martwi mnie ten wynik preeklampsjj, co myślicie? 😩 Czy jest bardzo źle? Wizytę u lekarza mam dopiero za półtora tyg.
Zobacz załącznik 1621113Zobacz załącznik 1621114
Wg mnie można spokojnie czekać do wizyty u lekarza. Te ryzyka mają inne mierniki niż
trisomie. Np. Acard włącza się dopiero jak ryzyko jest wyższe niż 1:150, tu jest niższe.
 
Do góry