reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Sierpniówki Kochane, ja za Wami nie nadazam! ;-) Akutan krakowianko droga ;-) ja sie nad rydygierem jeszcze zastanawiam albo nad zeromskim, albo nad tym co jest w srodmiesciu, nie moge sobie nazwy przypomniec! ;-) Boże je mam takie zacmienia w tej ciazy ze masakra! Wogule, moje drogie to faktycznie pogoda w KRK, tak ze masakra, czasem słonce czasem deszcz. A tak na marginesie, czy cierpi któras na bezsennosc??? Ja sie budze tak mniej wiecj kolo 2 i koniec spania! NIe wiem czy to z nerwów przedporodowych, czy tez z tego wielkiego brzucha z którym już coraz gorzej spac, ale własnie nie spie! Moj maz to sie smieje ze mnie, a ja wstaje i gotowe na wszystko ogladam! O 2 w nocy!!! Buzki dla Sierpnióweczek ;-)
 
reklama
Sierpniówki Kochane, ja za Wami nie nadazam! ;-) Akutan krakowianko droga ;-) ja sie nad rydygierem jeszcze zastanawiam albo nad zeromskim, albo nad tym co jest w srodmiesciu, nie moge sobie nazwy przypomniec! ;-) Boże je mam takie zacmienia w tej ciazy ze masakra! Wogule, moje drogie to faktycznie pogoda w KRK, tak ze masakra, czasem słonce czasem deszcz. A tak na marginesie, czy cierpi któras na bezsennosc??? Ja sie budze tak mniej wiecj kolo 2 i koniec spania! NIe wiem czy to z nerwów przedporodowych, czy tez z tego wielkiego brzucha z którym już coraz gorzej spac, ale własnie nie spie! Moj maz to sie smieje ze mnie, a ja wstaje i gotowe na wszystko ogladam! O 2 w nocy!!! Buzki dla Sierpnióweczek ;-)

jeśli chodzi ci o siemiradzkiego to odradzam....


przyznaj się, że dochodziłaś do siebie pół dnia, bo takich palpitacji serca dostałaś :-D

no aż takiego wrażenia na mnie nie robisz:-D
 
arriva ja w żeromskim rodzić będę - patologię ciąży już mam zwiedzoną a dzisiaj byłam nawet na porodówce przelotem (zabrali mnie tam do zabiegowego bo w przychodni ludu było co nie miara)
 
A ja Was czytam ale weny na pisanie nie mam. Za to mucha nadrabia za umierające z upału. Mamy co chciałyśmy, jak szalała to przynajmniej było cicho i spokojnie. Tylko wieczorem napisała, ze znowu ją coś boli i ma skurcze:-p

Marcelinaa kiedy w końcu masz mieć zmywarkę zamontowaną?

Generalnie nic mi się nie chce, nawet larwić.
 
reklama
Do góry