reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Mucha, a czemu do szpitala???
Co do laktatora jeszcze, to dobrze ze mam elektryczny skoro chwalicie ;-) przynajmniej jedna rzecz z głowy! ;-)
 
reklama
Mi się wydaje, że takie pojemniki do odciągania pokarmu to przydatne mogą być, żeby właśnie odciągnąć pokarm i hop do lodówki, bo w sumie inne rozwiązanie- w czym by trzymać ten pokarm- do głowy mi nie przychodzi, ale dopiero się szkolę:-D

Jeśli chodzi o laktator to ja mam ręczny, bo tańszy- z tommee tippee kosztowal ok 70 zł. Gdyby okazało się, że potrzebne będzie częste ściąganie to zainwestuję w elektryczny, ale póki co szkoda mi ponad 200zł. na coś co wcale przydać się nie musi.

A słyszałam również, że mamy odciągają ręcznie (dłońmi) bo wygodniej i szybciej- ciekawe:dry:

Mucha czekamy na dobre wieści!!;-)
 
no wiesz Ty co Kochana, nie wstyd Ci tak w ciąży??:-)

Wyposzczona jestem, właśnie przez ciążę:-D

Ja mam laktator ręczny. Też wolałam nie szaleć z kasą bo może się okazać, że nie będzie mi potrzebny.

Wstyd się przyznać ale zaczyna mnie wkurzać młody. Z każdym dniem coraz mocniej napiera na brzuchol i czasem to aż krzywić z bólu mi się chce. A pewnie z każdym tygodniem będzie gorzej:cool:

Mucha co się dzieje? My żartowałyśmy, wracaj do nas szybko.
 
Mamy przyszle i obecne, ja ide spac! Chociaz pewnie zaraz wstane na seans ;-) Mucha napisz koniecznie ja wrócisz! Spokojnej nocy i do jutra ;-)
 
HEJ kochane- to znowu ja porranny ptaszek:-) holera to już jakiś rytuał -spać już codziennie nie mogę i wstaje notorycznie między 3-4 i tak do 6 potrafie nie spać :wściekła/y:a później buch jak mnie zmorzy to śpię do 10 :szok:
Mucha-ty nas tu nie stresuj jak to tak o 24 do szpitala się jeździ -też Ci się wycieczek o tej porze zachciewa i to jeszcze w takie miejsce ;-) a tak serio dawaj szybko znać co się dzieje,bo mam przez Ciebie stresa-mam nadzieję ,że to jakiś fałszywy alarm.Trzymam kciuki aby wszystko było ok
Jeśli chodzi o laktator to ja kupiłam cały komplet z 3 butelkami i 2 pojemniczkami na pokarm oraz pojemnikiem do sterylizacji np.w mikrofali z firmy Tommme Tippee ręczny i mam nadzieję ,że będzie sprawował się ok -czytałam opinie lasek które go używały i były z niego zadowolone :tak:,a drugiego elektrycznego już nie kupię nie ma mowy musi mi wystarczyć ten który już mam -trudno mam nadzieję ,że dokonałam dobrego zakupu :tak:.
 
No to mówię dzień dobry druga:-)
Głodna jestem jak wilk a muszę zasuwać na czczo do szpitala na badania ech. Pewnie znowu do laboratorium będzie kolejka i ludzie będą mnie zabijać wzrokiem, że ja bez bo ciężarna. Za to wczoraj zostałam mile zaskoczona w aptece. Przepuszczono mnie bez kolejki z nakazem korzystania póki są ku temu przesłanki:-)

Nie pamiętam, która z Was pytała o ośrodek nad morzem. Jadę w piątek do Trzęsacza, do domu wczasowego, jeżeli spełni moje oczekiwania to dam znać, że jest ok;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie przy sniadaniu i jak zwykle przed praca. Jak wroce z pracy to pewnie tyle naskrobiecie, ze was bede 2 godziny nadrabiac :-D

dominic, trzesacz bardzo przyjemne miejsce ale moj kompletny faworyt to Miedzywonie, do ktorego jezdze kiedy tylko mam okazje i zawsze jak jestemn w Polsce. Zycze milego odpoczynku!

Mucha, co to za wybryki? Jest jutro a Ciebie dalej nie ma! Czekamy na wiesci.

Milego dnia dziewczynki.
 
Do góry