reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Akutan zajedziesz sprawdza pielegniarki okaze sie ze jest wszystko oki i spokojniejsza pojedziesz do domku a tak bedziesz sie stresowac.
mal-gosia tak jak napisala EwaK trzymaj sie jak najdluzej w 2paku.
 
akutan, pewnie ze jedz i nic sie nie przejmuj nikim. Najwazniejsze, ze ty bedziesz spokojna i maly zdrowy. One nie takie rzeczy widzialy i wierz mi, ze takich spanikowanych mam to oni maja na peczki i jest to dla nich zupelnie normalne, nikt sie z tego nie smieje. Ja juz 2 razy bylam z uplawami (balam sie ze to wody) i dwa razy z brakiem ruchow (raz wyslala mnie polozna, bo serduszko wolno bilo) i nikt nigdy nawet krzywo nie spojrzal. Ostatnio bylo mi glupio i specjalnie zapytalam, czy inne babki tez tak panikuja i polozna powiedziala, ze tak i ze to normalne i zawsze lepiej sprawdzic i dmuchac na zimne. Daj znac, jak wrocisz.

malgosia, dobrze, ze jestes pod opieka. Trzymaj sie jak najdluzej w komplecie!
 
Witam kochane dziewczyny. Miała bym do Was ogromna prośbę. Czy wiecie coś na temat szpitala w Pszczynie? jak tam sie rodzi jaka jest opieka, co trezba ze soba miec??? i jak to wygląda teraz ( od czasu jak został szpital sprywatyzowany)??? Rodziła któras tam niedawno??? Bardzo prosze o jakies informacje. ( Prosze o odpowiedz na priv).
biggrin.gif
Informacje potrzebuje dla siostry!!!
 
agulalula - szyjka ma 1,5 cm, widoczne małe rozwarcie miałam parę skurczy ale już przeszły ktg mam 2 razy dziennie i wszystko ok. W poniedziałek mam mieć jeszcze zrobione badania na mój zespół antyfosfolipidowy możliwe ze we wtorek wyjdę.
 
Witam wrzuce fotke mojego Grzesia, u nas ok mały je i spi. Pogoda tylko nie zaciekawa i na spacerki nie możemy chodzic.
 

Załączniki

  • Obraz 047.jpg
    Obraz 047.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 44
  • Obraz 050.jpg
    Obraz 050.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 43
Oooo! jaki słodziak!!! Fajowy! i taki facecik pełna gębą,ze tak powiem. W sensie widać ,ż e to chłopiec. Świetny! Zrówka dla Was:)
 
reklama
Do góry