reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witam się.
Cholerka spałam do 11 a poszłam spać coś koło 23, po wykorzystaniu M.:-) I jeszcze z łóżka wstać nie umiałam...

Dominic wierzę w Was! Dominiczek jest mega silnym chłopcem i da radę, jeżeli chcesz- płacz- to pomaga:tak: Ściskam bardzo mocno!;-)

U nas dalej objawów ZERO! Przed chwilą trochę bolało mnie podbrzusze ale przestało. O!;/ Miałam nie dotrwać do wizyty u lekarza a widzę, że znowu w czwartek do Opola pojadę. Najgorsze jest to, że autobusem a teraz mam stracha, że mi po drodze wody odejdą:-D

Co do obżarstwa- dołączam, jem za 3 osoby chyba... Najadłam się wczoraj pierogami, potem siadłam objedzona na BB coby Was poczytać i wyjadałam z baku ciastka kiedy nagle przeczytałam o tym jedzeniu :-D Się uśmiałam, a M mówi, że jem jakbym nigdy nie jadła:-D

A ja dzisiaj chyba gołąbeczki będę robić choć wyjątkowo na gotowanie ochoty nie mam...
 
cześć dziewczyny,

dołączam się do grona niewyspanych i w kiepskim humorze.
mój mały dzisiaj w nocy ekstra mocy dostał i się wiercił, rozpychał jak szalony.
myślałam, że skóra na brzuchu to na kawałki mi popęka.
eh... niech ten mój Bąbel już się zdecyduje czy chce wychodzić czy jeszcze posiedzieć, bo ze zmęczenia to poród prześpię ;-)
narobiłyście mi smaka na ciasto i chyba cytrynową babkę piaskową upiekę.
pewnie sama całą ją "wrąbię". ale co mi tam i tak jestem już gruba, to jedno ciasto więcej czy mniej nie robi różnicy :-D
 
Witam się dziewczyny.
Po dość długiej i męczącej nocy ale nie wiem czy to dobrze czy źle.

W końcu po chyba 5 miesiącach szlabanu udało mi się namówić M na małe bunga bunga :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D podstępem ale jednak :tak:

JJ
gdybym mogła to bym codziennie nad ocean jeździła:tak: tak fajnie sobie poleżeć a mała jak przy tym szumie fal kopała i się wierciła nawet mi to nie przeszkadzało wręcz uspokoiło totalnie. :-)
 
Odzywam się w porze karmienia :-D.....u nas II śniadanko wciągamy z F. Potem gdzieś się wykulamy, bo na razie cisza po wczorajszej "jeździe" :rofl2:.


Jedyny objaw po tych bólach i skurczach jaki zauważyłam to to że nie sikam co 10 minut dzisiaj :szok:.....czyżby Radziu się zsunął już bardzo nisko :szok::szok::szok:

Do potem
 
cokies - 3mam kciuki , powodzenia
beti - winszuje bunga bunga, mój cykor nadal sie boi. powiedział ze za przyśpieszanie możemy sie zabrac w 39 dopiero :eek:
juanitek - witam w klubie. ja to juz się przyzwyczaiłam do zarwanych nocy. Moja Kluseczka najbardziej lubi densowac w nocy, mój K. sie śmieje że tańczy moonwalk`a :-D

Ja odespałam `aż godzinę`, a teraz się zabiore za robienie jakiegoś ciacha, boście mi smaka narobiły niedobre... kto mi to bedzie pomagał zrzucać, no kto? :-p
 
Ciasto zrobione, teraz się chłodzi by złapało warstwy :-) już nie moge się doczekać :-)
Obiad tez w miedzyczasie przygotowałam i co? nuuuda, normalnie nie mam co robic :shocked2: a nawet moje meble w kuchni pomyłam, a nie jest łatwo, bo schylać się trzeba i do tego polerowac, bo sa to meble tzw. lustrzane (chyba), ale dalam radę i jest czysto. A dalej to nie mam ochoty na sprzatanie.
 
reklama
Do góry