reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

WOW Devi rodzi!!! Ale jaja z tymi jej skurczami!!! Może naprawdę uda jej się w miarę bezboleśnie przez to przejść! I tego jej z całego serca życzę! U mnie nadal cisza, kompletnie nic się nie dzieje. Chyba za dużo się obijam - umyję dzisiaj okno, a wieczorem dopadnę znowu męża. Kurczę trzeba coś na obiad spłodzić tylko co??? nawet do sklepy nie chce mi się iść, a słonko zafunduje nam chyba dzisiaj skwar. Ciekawe jak Flower - wywołają u niej dzisiaj poród czy nie! Jak ja bym chciała mieć to za sobą.
 
reklama
BRY!

Marcelina- co to za chatka?

Chatka wygląda tak, tylko ja nie robię takich frędzli na zewnątrz :-D

chatka_baby_jagi_by_yvonne.jpg chatka_baby_jagi_lub_jak_kto.jpg
To jest masa twarogowa w dwóch smakach poprzekładana herbatnikami i podawana na zimno, mniaaaaaaaaam

Bijcie mi brawo...przespalam cała noc....nie wiem jak to sie stało ....szok....

applause1.gif
applause1.gif
:-D

Myślalam, że Devi będzie już rozpruta..
 
beti - plan porodu ? :)

a no plan porodu :) wypisuje co i jak bym chciała żeby miało miejsce w trakcie porodu. Tutaj jest to normalne chociaż w Polsce też tylko nie każda przyszła mamusia o tym wie. ;-) ja np chce dzieciątko od razu dostać na brzuszek i dopiero wtedy niech ją czyszczą i od razu chce spróbować karmić. wypisuje jakie znieczulenie chce itd w jakiej pozycji chce rodzić. :tak:
 
Witam!:-)
Marcelinaa moja babcia we Wrocławiu mi ją zawsze robiła, tzn tą chatkę... Pokroić bym się za nią dała:-D A teraz już nie chce mi jej robić i sama muszę... :-(

Mal-gosia
Ja od swojego lekarza dostałam plan porodu i miałam tylko napisać czy się zgadzam na coś czy nie:-) Powiedział, że potem mam to w szpitalu dać.

Rzeczywiście w sumie pół porodu Devi ma bezbolesne, oby poszło łatwo potem:-)
 
WItam w nowy dzień:-) przespałam cała noc:rofl2::rofl2: jak suseł :-D.
Myślałam że Devi będzie już po, ale widze że nadal dwupak. 3mam kciuki za nią aby szybko poszło i nadal możliwie bezbolesnie...
Ide oszabrowac lodówke, bo czuję się jak bym rok co najmniej nie jadła :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Devi jest naprawdę niezła! Skurcze co 3 min a z jej smsa wynika, że spoko, optymistycznie i jakoś tak na luzie podskakuje sobie na piłce:cool2: Jak do nas wróci trzeba ją zapytać jak to się robi:-D
 
Do góry