reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
akutan, to się nazywa silna motywacja! :-D. Szkoda tylko, że mówię do brzucha 'dalej brzuchu skurcze' ale nic z tego :baffled: Jeszcze z nadzieją w nocy wstawałam, że może mi wody pociekną, a tu nic :nerd:
 
hahhaa, miałyśmy chyba podobną noc. Też budziłam się z mikro skurczami i bólami brzuszka ale zasypiałam jak zabita i nic z tego.... Lipa!
Sąsiedzi w nocy oglądali mecz i co gol były takie wrzaski jakby siedzieli w moim salonie. Po 4 pobudce myślałam, że wystrzelam ich jak kaczki. A jeszcze czerep mnie tak boli, na wymioty mnie zbiera. A mały ma to wszystko głęboko- z zagrożonej ciąży z wysokim ryzykiem wczesnego porodu dzięki Bogu jestem na końcówce i nic się nie dzieje! Los sobie ze mnie drwi
 
Akutan-na wymioty to podobno rychły poród zwiastuje.
Mucha....teściowa to powinna być wystarczająca motywacja wiec dalej raz raz.
Ogólnie tez potwierdzam ze metody na szybszy poród nie działają...przytulania,chodzenie itp.
Ja wczoraj w szpitalu na konsultacji przed cc.nie wiem czy tak można mówić ale jestem zachwycona...ludźmi atmosfera szpitalem.....chyba mi odbija ze taka spokojna jestem....obym sie nie rozczarowała ....albo będę mega panikowac w poniedziałek jak przyjdzie co do czego.

Flower,bishopka-jestem z wami i trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzisiaj sie moze nie rozpakowywac bo jakas dziwna klatwa wisi.
Bishopka, Flower - trzymam kciuki!!
Az mnie zmrozilo :(
 
reklama
kurde co jest?!?!?!
Flower mam nadzieję, że wyjdziecie na prostą.

Bishopka, draniuu ściskam mocno kciuki! Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Ale mnie to wkurza, leżała kilka dni w szpitalu i nie było odpowiedniej opieki, żeby wykryć ewentualne zagrożenie?!

To moja teściowa to już pikuś przy tym.

akutan - sama miałam nie lepiej - tona lekarstw, i odliczanie każdego dnia w brzuchu (również przez moją gin), a teraz nic sie nie rusza ;-)
 
Do góry